• gs-fb'yi kadro değeri olarak real-barça'ya benzetmiş, beşiktaş'ın ise onlara göre daha az pahalı yani mütevazi kadrosundan dolayı atletiko madrit'e benzetmiş futbolcu. bu tespitin nesi tuhaf anlamadım.

kağıt üzerinde gs ve fb'nin kadrosunun beşiktaş'tan daha iyi olduğunu sosa değil rakamlar söylüyor, meraklısı birkaç dakikalık araştırmayla bu sonuçlara ulaşabilir.
    adam gayet mantıklı bir açıklama yapmış, çarpıtmaya gerek yok.
  • bugün demba ba'dan daha fazla övgü hak eden klas futbolcu.
  • harbiden çok farklı ve iyi bir futbolcu. top ayağına gelmeden topu nereye atacağını biliyor. adrese teslim pas yapıyor ve saniyesinde. demba ba'yı artık övmeye gerek duymuyorum, biraz da bu adamı övelim beyler.
  • cebrail mübarek. yaz deyip duruyor demba'ya.
  • 1 aralık 2014 kardemir karabükspor beşiktaş maçında 2 asist yapan futbolcu. gerçekten 2 asistte de muhteşem işler çıkarttı, eski formuna yavaş yavaş dönüyor gibi. bjk zaten yabancı sınırı kuralından yana sıkıntı çeken bir kulüp olmadığından, sosa çok rahat forma şansı bulabilir.
  • oyunda kaldığı süre boyunca beşiktaş'ın tüm hücum organizasyonlarını yönetmiş ve iki de asist yapmış olan oyuncu. sonrasında anlamsız bir şekilde oyundan alındı. tam bir ezber değişiklikti billic'in yaptığı. demba ba çıkmış, rakip sahada top tutabilecek tek adamı neden alıyorsun oyundan be adam?

neyse....piyango tadında bir oyuncudur.
  • geldiği zamanlarda beş on dakika izleyip "lan bu adam iyiymiş meğer. şöyle hazır olsa da izlesek" demiştim. futbolun basit bir oyun olduğunu, biraz kafa çalıştırarak pozisyonlara hayat verilebileceğini gösteriyor paslarıyla. üstüne yetenek de binince bugünkü gibi asistler geliyor tabi orası da ekstrası. ama onların dışında da, attığı paslar genellikle çok net ve en doğru yerlere gidiyor.
  • gökhan töre ile bir türlü anlaşamıyorlar, ya da henüz alışamadılar birbirlerine. gökhan'ın biraz daha çaba sarfedip sosa'nın temposuna ve oyun anlayışına ayak uydurması lazım.
  • adam bir şair bence; ne şiir yazıyor arkadaş. orta sahada bal yapamayan arılarımızın yol göstericisi.
  • başıma bir şey gelmeyecekse zinedine zidanevari futbol oynadığını düşündüğüm futbolcu. basit ve etkili.
hesabın var mı? giriş yap