• 2017 nba draft'ı 30. sıra seçimi olan eski villanova oyuncusu shooting guard.

los angeles lakers tarafından seçildi.
  • lakers'ımızın 2017 nba draftında 30. sıradan seçtiği oyuncu.

(bkz: steal)
  • güzel bir sezon geçiriyor, salak bir takasa kurban gitmezse ileride önemli bir parçası olacak lakers'ın. defansı çok iyi, geliştirmesi gerekse de üçlük atabiliyor, içeri drive edip temasa rağmen bitirebiliyor. kcp denen sığırın yerine daha çok süre alması gerek bu sezon.
  • 22 yaşında bir çaylak. maç başına 18 dakika süre alıyor. aldığı az süreye karşılık sahada iyi işler yapıyor, olgun bir oyunu var. all-star seviyesinde bir guard olabilir. ben potansiyel görüyorum bu çocukta.
  • bu entry'yi kendisinin bugün bana kazandırdıklarına istinaden teşekkür amaçlı giriyorum

öz güvenli bir çaylak olduğu gibi kendisine geliştirmeye müsait bir yapısı var bu yapısını devam ettirirse "3 and d guy " olayının ötesine geçebilecek bir potansiyelde kendisine sakatlıksız bir kariyer diliyorum

seviliyorsun aslan parçası
  • lakers'ın genç çekirdiği sayılırken adı ingram, ball ve kuzma'nın yanında anılmakta kimi zaman unutulan oyuncu. halbuki en az onlar kadar değerli bir parça. sizi hart gibi oyuncular şampiyon yapıyor.
  • (bkz: fart)
  • an itibariyle summer league çeyrek finalinde detroit'le karşılaşıyor lakers ve maçı bir yandan lebron izliyor.

lebron izliyor diye mi bilmiyorum* fakat birkaç maçtır zaten döktüren ve övgüleri zaten magic'ten kapan josh bu maç yine mükemmel başladı yine çok güzel sırtlıyor takımı.

josh hart sanırım demeçte olduğu gibi sg pozisyonu için ilk beşi bayağı zorlayacak bu sene. geçen yıla göre birkaç gömlek iyi bir performans gösteriyor. ilk beş olmasa dahi çok çok güzel bir bench parçası olacağına umudum yüksek.
  • dün akşam 2 uzatmaya giden maçta 37 sayıyla oynayarak galibiyette başrol oynamış olan yetenek. yaz liginin sayı kralı oldu ve genç çekirdeğin en güvenilir oyuncularından biri olarak görünüyor. normal sezon tabii ki daha zorlu geçecek ama ben güveniyorum bu çocuğa. 6 maçta %47 isabetle 24 sayı 5 ribaunt 1.5 top çalma gibi istatistikler güzel görünüyor.

tabii ki dünkü maçta svi mykhailiuk un 31 sayılık eforunu da gözardı etmemek gerekir. o çocuk da böyle üçlük atmaya devam ederse lebron abisi bol bol besleyecektir kendisini.*

edit: maaşallah dediğimiz 3 gün yaşıyor, final maçında teknik faullerden atılmış ve kaybetmişler ama ligin mvp si olmuş. ortağı da kötü bir yüzdeyle oynamış. hayırlısı bakalım zorlu bir normal sezon onları bekliyor.
  • sezona muhteşem bir giriş yapan oyuncu.

%75 şut, %60 üçlük yüzdesi ile 27 dakikada 20 sayı buldu, 3 tane top çalma, 2 blok ile defansta da çok iyiydi.
hesabın var mı? giriş yap