• koli koli alisveris yaptigim simdiye kadar hic sorun cikarmamis pet marketi. juen veteriner klinigi diye bir yer varmis, orasiyla baglantili zannediyorum.
  • yaklaşık 3-4 yıldır pet alışverişlerimi yaptığım ve bugüne kadar sorun yaşamadığım alışveriş sitesi.

sözlük huzurunda kendilerine yıllardır bozmadan verdikleri hizmet için teşekkür etmek istiyorum.

sadece kargo takip linkinin çalışmadığı hakkında bir mesaj attım ve sonrasında anında mesajla kargo bilgilerini ilettiler ama bununla yetinmediler, kargocu arkadaş teslimat sırasında bu arkadaşları aradı ve "şu an teslimatı yaptım, herhangi bir sorun yok" diye teslimat bilgisi verdi. açıkçası çok hoşuma gitti, müşteriyi bu kadar düşünüp son adama kadar kontrol etmeleri türkiye şartları için aşmış bir hizmet benim için.

şu "150 tl üzeri ücretsiz kargo" olayını bence biraz aşağıya çekseler ve sitelerini biraz daha modernize etseler rakipsiz olacaklarına eminim, son olarak kanarya reyonunu biraz daha zenginleştirin arkadaş.
  • muhabbet kuşu suluk burada 0.90 tl pet shopta 3.5 tl
    avi vitamin burada 4 tl civarı pet shopta 9.5
    parazit spreyi burada 5 tl pet shopta 15 tl
    avipom merhem 4.5 tl pet shopta 15 tl.

kargo aynı gün, hediye neyim de yolluyolar. gidip pet shoplara kazıklanmayın. faturalı fişli, doğru düzgün alışveriş yapın.

peşin edit: ankaradaki pet shopların geneli için söz konusudur.
  • sadece pet shop alışveriş değil, hayatımda yaptığım tüm online alışverişler içinde en memnun kaldığım gönderilerin sahibidir. boş zamanlarında hepsiburada gibi büyük firmalara gidip eğitim versinler.
  • bugüne kadar büyük sanal marketler ve at sepete koy sepete gibi tırt internet siteleri dahil envai çeşit yerden alışveriş yapmış biri olarak diyebilirim ki;gördüğüm en en en iyi hizmeti veren internet sitesi juenpetmarkettir.

sadece hayvan malzemeleri satıyor olmaları çok üzücü , zira işini bu kadar iyi yapan insanlar daha büyük bir iş kursalar eminim onda da çok başarılı olurlar..

evimi iki yıldır kedi ev arkadaşlarımla paylaşıyorum.. envai çeşit tırmalama tahtası,kum,mama,oyuncak,zırt ve de pırt alışverişlerimi iki senedir sürekli bu siteden yapıyorum... on ayrı üründen oluşan büyük siparişlerimi dahi iki günden uzun sürede temin ettikleri hiç olmadı.. yani ürünlerin altında yazan o "üç günde kargoya verilir" anafikirli ibare, tamamen süstür juen'da. onlarca kez sipariş verdim , bir kez bile iki günü geçmediler..

bu sabah yolladıkları mailde de gördüm ki , dün sabah verdiğim siparişi dün akşamüstü kargoya teslim etmişler bile..yani iki günü buldukları bile nadir oluyor..

hızlarına ek olarak müşteri hizmetleri de son derece iyidir. sipariş ettiğiniz bir ürünün istediğiniz rengi yoksa, hemen arar özür diler , "hemen paranızı iade mi edelim yoksa başka rengini ister misiniz" diye sorarlar..
    hazırladıkları her kolinin içine,hediye olarak pisilerim için oyuncak bir fare atarlar...

reklam gibi bir şey oldu bu ama işini kötü yapan firmaların/sitelerin/kuruluşların altına yazdığım öfke dolu envai çeşit entryden sonra ; işini bu kadar iyi yapan ve bunca zamandır en ufak bir problem yaşamadığım bir marketin adının altına hakettiği güzel şeyleri yazmak ve piyasa fiyatının bir tık altında , sorunsuz ve hızlı alışveriş yapmak isteyen hayvanseverlere de siteyi tavsiye etmek istedim.
  • yıllardır alışveriş yaparım, severim kendilerini.
  • saat 17:38'de "eh salı günü falan gelir herhalde" diyerek vermiş olduğum siparişi (abidik gubidik 5 parça üründen oluşuyor) aynı gün içinde kargoya verdiler, sadece "oha" diyebildim.
  • türkiye'de sanırım böyle hizmet sunan bir alışveriş sitesi daha yok, öncelikle kargo konusunda çok hızlılar pazartesi öğleden sonra verdiğim sipariş aynı günün akşamında kargoya teslim edilmişti. ayrıca paketleme konusunda da tahmin edemeyeceğiniz kadar özenliler. kısa keseyim başka internet sitelerinden yaptığım onca sıkıntılı alışverişten sonra yüzümü güldürdükleri için kendilerine teşekkürü borç bildiğim firmadır.
  • kanyon ve metrocitynin arka tarafında kocaman bir depo ve sessiz sakin bir marketleri vardır.
    e tabi web sitelerindeki her şeyi canlı kanlı burda bulmak mümkün.
  • iki siparişimde de ertesi günü ürünleri elime ulaştıran site.

hiç akvaryumcularda kazıklanmaya gerek yokmuş.
hesabın var mı? giriş yap