• boyutlar arası araf bölge.
    bilinen herşeyden bağımsızlık için güzel bir dinlenme boyutu olduğu gibi aynı zamanda doğru sorular ile doğru anahtalarlar yaratılıp eşleştirildiği takdirde mantığın ve hayalgücünün ötesinde bambaşka yerlere kapılar açılan gizemli alan.
  • ketaminin normal etkilerini hissetmek icin size yeten miktardan biraz daha fazla ketamin alinca girilen trip. ornegin normalde 4 line cekiyorsaniz, k hole icin 8 line cekebilirsiniz. !!bildigim kadariyla!! ketamin kolay kolay overdose olanacak bir uyusturu-yatistirici degil o yuzden k hole'a girmeye calisip overdose olmak kolay degil. *bildigim kadariyla *

saymadim ancak en az 10 kez deneyimledigim hede. deneyimlemeden once hep kotu bahsederlerdi yok kabus gibi bir seye giriyosun zaman-mekan algin bozuluyor ve sana sonsuzluk gibi geliyor da cikamiyorsun psikolojik zarar birakiyor...

kismen dogru, kismen yanlis bana gore. zaman-mekan algin bozuluyor, ozellikle mekan. gozler kapaniyor, vucut hareketsiz, disaridan uyuyor gozukuyorsunuz. baska baska diyarlara gidiyorsun, isiklar, vucut suzuluyor bunlarin arasindan, farkli seyler yasiyorsun/goruyorsun... ve bu 5-10 dk surerken gercek hayatta, belki 20 dk gibi hissedebilirsin. bana hic de sonsuzluk gibi gelen tribim olmadi - ama belki de mumkundur yani yalnizca deneyimlerimden yola cikarak yaziyorum. bakın burası çokomelli.

hic kotu bir k hole deneyimlemedim, benimle birlikte tanidigim en az 15 kisi de deneyimlemedi veya paylasmamislar da olabilirler, bilemiyorum o kadarini. ancak bu tabii ki %100 yasanamaz diye bir sey yok. eger mumkunse kotu tribe girmek (ki bence mumkundur, sonucla beyni iyi yonde de yaniltabilir kotu de), bunun sonucunda psikolojik bir hasar birakmasi da bana mumkun geliyor. yine dedigim gibi boyle bir seye tanik olmadim ve triplerdeki her sey gercekmis gibi deneyimlense de insanin 'bu uyusturucunun etkisi ve bitecek' diyebilmesi kullanmadan once, bence cok onemli bu konuda. bunu diyebilen insan tribin sadece bir 'trip' oldugunu anlayabiliyor ve buna gore yaklasabiliyor, belki duygularini biraz kontrol edebiliyor.

k hole gercekten iyi hissettigim ve deneyimlemekten haz ettigim bir durum olsa da bence en kotu yani normal gereken miktardan fazla ketamin tukettiginiz icin, yakin bir zamanda tekrar ketamin yapmak istediginizde son k hole'unuzda tukettiginiz ketamin miktarini kadar tuketmeniz gerekir. ketaminde overdose olmak zordur ancak tolerans leveliniz cok hizli yukselir ve duser.

ketamin tabii ki zararli, bunu tartismiyoruz zaten, ancak diger bazi maddelerle karsilastirildiginda daha masum kaliyor (bir uyusturucu ne kadar masum kalabilirse) (esrar haric lol). uzun vadede de cok kotu sonuclari var, kan işemek de bunlardan biri. kullanilicaksa arastirma yapilmasi cok onemlidir.

legal notice: tr sinirlarinda kullanmak, satmak illegaldir
  • ketamin tribine verilen ad.
  • uyuşturucu maddelerin beynimizi ne ölçülerde etkileyebildiğinin katı örneklerinden biridir.

fazla dozda ketamin kullanımında ortaya çıkan bir etkidir. beynin algı ve benlik merkezlerini etkiler. kişi kendini vucundan fiziksel olarak uzaklaşmış gibi hissedebilir. tecrübe, yaşayan insanlar tarafından genellikle cezbedici şekilde anlatılsa da çoğu zaman ilk kez tecrübe edenler için korkutucu ve dehşet vericidir.

ketamin tek başına bağımlılık yapıcı bir madde olarak görülmemesine rağmen, k hole tecrübesinin ciddi şekilde psikolojik bağımlılık yaptığı rivayet edilir.
  • cocorosie'den, noah's ark'ın açılışı...

tiny spirit in a k-hole
    bloated like soggy cereal
    god will come and wash away
    our tattoos and all the cocaine
    and all of the aborted babies
    will turn into little bambies

wounded river push along
    searching for that desert song
    and mozart's requiem will play
    on tiny spearkers made of clay
    tell my mother that i love her
    martin luther you're an angel

charming monkey saunter swagger
    drunken donkey limbs disjointed
    your chest is a petting zoo
    mexican pony fucked up shoes
    i dreamt one thousand basketball courts
    nothing holier than sports

dragonfly kiss your tail
    precious robot built so frail
    universe of milk and ember
    your hot kiss in mid december
    what's god name i can't remember
    trough the crack eye lovely weather
  • açırı doz ketamin kullanımı sonrası girilen, beyinde kalıcı hasar bırakma ihtimali bulunan, görme, konuşma ve duyma yetisini etkileyen enteresan bir trip.
  • strangers thing'de eleven'ın telepati yaparken gittiği simsiyah bomboş bir alan vardı ya, heh işte o.
    sonrasında zaman- mekan algısı ve fizik konusunda baya kafamı açıp sorgulamama sebep olmuştu.baya değişik bir olay
hesabın var mı? giriş yap