• vay amina koyim 18.00-20.00 arasi imis bu program. serviste actim vakit gecsin diye 18.00 den beri bekliyorum. saat 18.15te bir baglandi basliyo masliyo dedi saat 18.30 hala reklam arada sarki giriyo sonra basliyor anonsu ardindan yine sarki sonra yine reklam.

kazandigin para helal kanka

ekleme: saat 18.35 ve hala reklam var. eve geldim ulan. acaba benim gibi kac kisi isten eve donerken dinleriz vakit gecer diyip de eve varana kadar sadece reklam dinledi bu aksam?
  • çok fazla ııı’lıyor. bir dakika konuşuyorsa 30 saniyesi ııı’lıyor. sadece ııı’lamıyor, eee’liyor, eei’liyor, eaaa’lıyor. sanki mikrofona da dayamışlar ekstra bassı, adamın sesi zaten bass 10 dk dinledim başım ağrımaya başladı. muhabbetini özlemişiz ama şu işi çözmesi lazım
  • her gece yatmazdan evvel dinlediğim, sprint sorularla uykuya dalma gibisi yok.

iyi ki varsın okan, öykü ve diğer adam.
  • okan bayülgen'in yeni programı olacakmış.

ekim ayından itibaren show radyo'da, haftaiçi her gün 18.00-20.00 arası dinleyebileceğiz.

kaynak
  • (bkz: gel mübarek)
    en doğrusunu yapmış okay bey.
  • sadece okan var diye dinlemeye başlamıştım ama ciddi bağımlısı oldum, çok zevkli geçiyor programlar.
    ayrıca bu akşam doğan duru gelecekmiş konuk olarak, hep böyle tarz beyefendiler ve hanımefendiler görmek isteriz.
  • okan'ını yalandan kahkaha atan kadını susturması gerekiyor artık, programın samimiyeti kaçıyor.
  • tamamen tesadüfi olarak haberimin olduğu okan bayülgenin yeni radyo programı. herkes yazmış bende yazayım hakikaten çok özlemişim okan'ı.. artık her gün 18.00-20.00 arası show radyodayız. kısa bir süreden sonra yayınlarını dada salon kabareden çok daha muazzam bir şekilde sürdürecekmiş. heyecanla bekliyoruz.
  • podcast'ini aradığım okan bayülgen'in yeni programıdır. bulanlar yeşillendirsin.

link editi: https://bit.ly/2zqy2l0
  • dün tesadüfen denk geldiğim radyo programıdır.

programı genel olarak beğendim. eğlenceli ve farklı bir tarzı var. okan zaten bildiğimiz gibi. yıllardır radyo programı dinlemeyen bana iyi geleceği kesin.
hesabın var mı? giriş yap