• adrenalin bağımlısı olma ihtimali kuvvetle muhtemel insan. bazıları rüya görmekten bilhassa kabus görmekten ekstra keyif alıyor.
  • açıkçası korkutucu her şeyden zevk alıyorum mesela halk arasında karabasan diye tabir edilen o hareketsiz yarı uykulu kalınan zamanların resmen bağımlısıyım efendim. sırf belki cin gelir diye ekmek kırıntılarının üstüne yatmışlığım var. bazen bilerek ateşimi yükseltip gece duvarların üzerinden sesleri dinlerim falan çok güzel oluyor. sadece kabus yetersiz kalıyor bazen.
  • ''bu da böyle bir manyak napcan'' dediğimdir
  • (bkz: ben) böyle tam heyecanlı birisi seni kesecek veya sen kaçıyorsun birinden falan tam yakaladı seni kesecek vs paaat diye heyecanla uyanıyorsun ya,muthis bir duygu. galiba mazoşistim tşk.
  • benim bu. kabus gördüğümde uyandığımda bir mutluluk oluyor. "oh be" diyorum. öbüründe uyandığımda "hay amk döndük yine boktan hayata" diyorum.
  • kabus bile olsa ruya gormekten zevk almis da olabilir. uyusturucu bagimliligindan kurtuldugunda kisi ruya gormeye baslar ve genellikle kabus yogunlugunda olur ruyalar.
  • basligi acmadan once bir bakayim dedim baska manyak var mi benim gibi, varmis.

genelde ruyalarim bilincalti ruyasi seklinde olup is, ozel hayat ve gunluk yasam baglantili olur. eger gun icerisinde rutin disinda bir an ya da olay olduysa gece ruyamda yer bulmasi olasidir.

herhangi birine konsantre olup o kisiyi ruyamda gormeyi, ya da ruyalarimi istedigim formda yonlendirmeyi ise cok istesem de basaramadim.

tek bir istisna disinda. evet kabus gormekten buyuk zevk aliyorum ve kabus gormek icin gerekli olan teknigi kazanmis durumdayim. gordugum kabuslar nadiren metafizik, genelde fiziksel siddet ve belirli araliklarla da toplumsal duzeyde siddet uzerine kurgulanmis oluyor. bazen de hepsinin karmasi.

bir tur bagisiklik kazanmamak ya da cephanemi tuketmemek adina her gune yaymiyorum, ama gun icerisinde asiri stresliysem veya, o gunum kotu gectiyse gece bir kabus seansi yakaliyip sabah rahatlamis uyaniyorum. yaklasik 8 aydir kullandigim tekniklerle gundelik hayattaki stres duzeyimi azaltmayi basarmis durumdayim ve kabus gormeye olan tutkum giderek artmakta.

bakalim ne kadar surdurebilecegim, ve ne oranda etkisini surdurecek, bir sure sonra editleyecegim.
  • ara sıra görsem hiç fena olmaz. ama sadece sarhoş olunca görebiliyorum, nedeni meçhul bir şekilde.
  • tam zıttı olduğum kişidir.

kabus; hadi arada sırada olunca aksiyon falan iyi gidiyor ama bu sıralar nedendir bilemem, her gece en az 5 farklı senaryoyla karşıma çıkan bu bilinçaltı eserinden nefret etmiş vaziyetteyim. kullandığım bir ilacı bıraktığımdan mıdır nedir, deliksiz uyku haram olmuş vaziyette

hele hele en rahatsız edici olanları bazen ibneliğine uykuya tekrar daldığımda kaldığı yerden devam ediyor ya, bulduğum ilk yükseltiden kafalama atlayasım geliyor

her şey de olduğu gibi; azı karar, çoğu zarar
  • bedava kaliteli 4dx korku filmi. üstelik başrol sensin.
hesabın var mı? giriş yap