• hayatinda oyle veya boyle hirsizlik yapmamis insan saniyorum ki yoktur. o yuzden etik sacmaliklarinizi bir kenara birakip biraz durust olun mumkunse.

ikisi de hirsizliktir.
  • kaçak maç ve internetten film izleyen biri olarak söylüyorum; farkı yoktur. eğer ortada bir hak sahibi varsa oda hakkını bir yayıncı kuruluşa yada film dağıtıcısına veya netflix gibi bir ortama satmışsa vede bizde hak sahibi dışında bir yerden izliyorsak hak yiyoruz yani hırsızlık yapıyoruz. malesef gerçek bu.
  • ülkenin ne derece yozlaştığının görüldüğü başlık. ülkenin vatandaşları hırsızlığı farklı kılıflar sokmak için sayfalar dolusu bahane üretmiş.

adam alenen bedelini ödemediği bir hizmetten faydalanıyor ve bu hırsızlığını vicdanına sıgdırabilmek için çeşit çeşit bahane buluyor.

ha maça kaçak girmişsin ha ıptv den kaçak maç izlemişsin. iptv den kaçak yayın izliyorsan mertçe çık "çalıyorum ben hırsızım" de
  • e peki sayin amk duyar kasicilari size 2 sorum olacak.
    1.nasil oluyirda turkiye cumhuriyeti sana 2 birime caktigi elektriği bulgaristan'a ya da gurcistan 'a 1 birime satabiliyor ve halen kar ediyor??
    2.1 kişi de kullansa 1milyon kişi de kullansa sen ayni yatirimi yapmak zorundasin sayin amk beinsportsu dolayisiyla fiyatı daha ulasilabilir yaparsan zarar etmezsin.ozaman neden fahiş fiyat çekiyorsun?
    bu sorulara once mantikli cevap verilirse ben de bir kac cift söz edeceğim.
  • amk hırsızı dawgiestyler. hırsızlık hırsızlıktır sana pahalı geliyorsa bunu çalabilceğin anlamına gelmiyor
  • --- spoiler ---

iptv'den maç izlediğinde bedeli başkasından kesilmez.

--- spoiler ---

böyle bir entry başlığın en beğenileni olmuş. ben de iptv kullanıyorum ama bu yaptığımı savunduğum anlamına gelmiyor. minareyi çalan kılıfını uydururmuş işte.
  • biri suçtur, biri imkandır.
  • biri devletten çalmaktır diğeri kapitalist düzenden.
  • iptv sadece doğuda izlenen birşey olsaydı. ikiyüzlü ekşisözlük faşistleri şimdi insanların kimliğinden yola çıkıp demediklerini bırakmamışlardı. ama iptv ülkenin tamamına özgü birşey olunca kapitalist düzenden çalınan birşeymiş. kabul etsenizde etmesenizde bal gibi aynı şey. bunu hiç masumlaştırmayın. kaçak yoldan birşey yapan herkes hırsızdır.
hesabın var mı? giriş yap