aynı isimde "kadın" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün soru sor
836 entry daha
  • fragmanıyla bile bunalıma sokan dizi.
  • izleyici bu kadar gerizekalı yerine konulamaz 1 saattir döndürüp döndürüp kaçırılma olayını yayınlıyolar pes vallahi. ulan özeti izlettiniz tamam yok bi saat önce yok 5 dakka önce boku çıktı iyice.
  • çok iyi başlamış bir kadın dizisiydi ancak artık izlemiyorum. bu akşam annem nedeniyle maruz kaldığım için bir entry döşeyeyim dedim.

öncelikle hande altaylı diziyi fatih'e devretti, o yazıyor herhalde. okuma kültürü olan herkes bir karakterle bir defa tanışıldığını bilir. karakterin zaafını, ihtiyacını, hayallerini öğrenir ve hikayenin akışını takip edersin. bu dizimsi kendi baş karakterini öldürdü ve yerine başka zaafları, ihtiyaçları ve hayalleri olan bir başkasını yerleştirdi. ana çatışma periferiye kaydı. bu kadın kaymakamlıkta para için el açan ve geçim mücadelesi veren, anne ve kız kardeş dramı olan biriydi. hastaydı. yalnız bir anne olarak arif'le flörtleşmeyi keşfediyordu.

şimdi bir erkek hikayesi görüyorum. bir süredir seyretmediğim için farkı görmek ve şaşırmak çok kolay.

diziye reklam yerleştirmişler ve reklam sevgililer gününü bile aile temasıyla kutluyor...

bu toplumun bireye katlanamayan ve onu aileye canlı canlı gömen bu yapısı çok iğrenç. sıktı. bunalttı. yeter. türkiye'de aileler mutlu değil. sadece birbirine muhtaç insanlar grubundan oluşuyor. öbür türlü olsaydı sokakta gördüğünüz insanlar çoook daha farklı olurdu.

büyük ihtimalle diziye ayar çeken sevgili devlet görevlileri beğeniyle izleyin kadın kılığındaki erkek dizisini. daha size "cinsiyet: bayan" ifadesinin yanlışlığını bile öğretemedik.

tanım: boktan ve cinsiyet değiştirmiş bir türk dizisi. sikimsonik karakterleri vıcık vıcık arabesk kafalara sokup reyting topluyorlar. leş.
  • senaryo yazamadıkları için aynı sahneleri defalarca izlettirilen dizi. hatta reklamdan sonra bile aynı sahnenin iki dakika öncesinden başlıyor.
    ayrıca dizi bitmeye yakın reklam veriyorlar. dizi başlıyor yine 2 dakika öncesinden. tam heyecanlı ana gelince yine reklam veriyorlar 10-15 dakika. tabi biz ne yapıyoruz hemen kanal değiştiriyoruz.
  • bu diziyi izleyen kızla evlenilir net. o derece ev kadını dizisi.
  • tempo biraz düşse de izlemekten mutlu olduğum dizi.
4 entry daha