• (bkz: erkekte neden önemsiz olduğunu sanmaktasınız)

güzel ayaklı insan güzel insandır.
  • kadın ayağında ojeye dikkat ederim çünkü sanırım bi kadın kendini süslerken en son oraya geliyo, yani onu da hallediyosa bakımlı kadındir ama onun dışında ayakla ne gibi bi bağlantım olabilir ayak lan bu !
  • önemli, önemli evet ama umarım birisi hızlı resim olarak ayak fotoğrafı koymaya kalkmaz. siteye ayak atmayın, midemiz bulanıyor sonra.
  • tırnak bakımına önem veriyorsa gerisi önemli olmamalı mantıklı düşünebilen biri için. kadın erkek aynı şekilde.
  • ayak güzelliği doğuştan gelen bir özellik.
    lakin, bakımlı olması bambaşka bir olay ve kişi hakkında fikirler verir bence.
    bana göre ayak bakımına önem veren bir kadın, bütün vücut bakımına da aynı ölçüde önem veriyordur.
  • en az +1’dir. el ise +2. bir fetişist için kesinlikle içinize sinmesini sağlar. boş yere yadırgamaya kalkmayın, anlayamazsınız.
  • meme ve götü ile doğru orantılıdır.

memesi ve götü güzelse ayaklar da öyle güzel gelir gözüme.
  • yüzü güzel olanların genelde ayaklarında parmak uzunluğu oluyor 2. ya da 3.parmak bu da göreceli ayaği çok güzel göstermeyen bir durumdur,tam tersine yüzü güzelse kesinlikle ayak çirkin oluyor...
  • medikal anlamda kadinlardaki ayak guzelligi kan dolasimi ile dogru orantilidir. ve dolayisi ile saglik ile de.

bir diger mevzu ise bacak omza pozisyonundayken kucuk ayak parmaginin emilmesi. bu da cok ilginc bir haz duygusu yaratir
  • bir kadının ayağından karakter analizini, yüz ve beden analizini, yatakta nasıl olduğunu, ilişkilere bakış açısını, neyi isteyip neyi istemediğini, her şeyi görebiliyorum.

o yüzden ayağı güzel olmayan dünya güzeli olsa önemli değildir. ama güzelse de isterse ejderha kafalı olsun, yine de güzeldir bir şeyleri.
hesabın var mı? giriş yap