• ahdshdhshdshdhahahah

size bir oneri:

ehliyeti olan kadin bir yakininiza iki ayri araba kiralayin. biri nissan micra falan gibi "hah iste kadin arabasi boyle olur kardesim" dediginiz bir sey olsun - cunku kadin arabasinin ne oldugunu de en iyi siz bilirsiniz. digeri de iri bir suv olsun, kocaman, "kocasinin aldigi araba" dediklerinizden.

hanimefendi, bu arabalarin ikisiyle de ayni saatlerde ayni guzergahta seyahat etsin.

yalniz siz seyahat oncesi bu araclarin ikisine de birer kamera koymus olun ki hanimefendi yoldayken basina neler geldigini, micra'lara asla yol verilmezken range gorunce direkt saga gecildigini, ufak arabanin kicina yapisan dallamalarin bir 4x4'e arkadan carpip hayatini borc icinde gecirmemek icin nasil bir terbiyeyle takip ettigini kendiniz izleyebilin.

sonra yine konusalim.
    (yuzunuz kalirsa.)
  • bunun kadınların güç ya da gösteriş sevdasıyla alakası yok.
    trafik, kadınları sıkıştıran maganda dolu, hele de küçük arabada görünce.
    bu bir çeşit savunma mekanizması.
    imkanı olsa tırla çıkacak kadınlar trafiğe.
  • zenginliğin yanı sıra güç ile de alakalı olduğunu düşünüyorum. nasıl güçlü erkeklerden hoşlanıyor ve onlara karşı zaafı varsa aynı şey araba için de geçerli bence.
  • maalesef zengin nüfusu fazla olan semtlerde bu durumu bol bol görürüz.

kendi paralarıyla değil, zengin kocası tarafından alınır.

sonra sosyal medyada, "kadının gücü", "ataerkil topluma hayır!" vb. paylaşımlarını görürüz.

(bkz: aynen kardeşim aynen)
  • kadın şoför görünce ayılığını 8 kat artıran türk erkekleri yüzündendir. araba yüksek olunca kuzu kuzu yol da veriyorsunuz, sıkıştıramıyorsunuz da.
  • bugun fatih altayli'nin youtube'da soyledigine gore; range rover'lar muhafazakar kadin arabasi olmus artik.

erkekler de seviyesine gore mercedes, auidi, mahallenizdeki kucuk nemacilar ise passatci oluyormus.
  • kocam veya babam zengin itemi...
  • (bkz: yavuz çetin)
    (bkz: cherokee)

“platin saçlı karıların altında grand cherokee”
  • kadınların büyük sevdiğini bir kez daha öğrenmiş olduk.
  • eşim de suv istediği için alma planımız var ancak fiyatlar uçuk. ama şöyle bir izlenim edindim, suv ile tatile gittik 2k yol yaptık 2 hafta önce, araç rahat ferah bir tarafa en önemli özelliği insanlar suv olunca sizi sıkıştırıp darlamıyor. trafikte daha rahat ediyorsun, ben bile erkek başıma rahat ettim, kadınlar nasıl rahat ediyordur hayal edemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap