dagny taggart

  • 5524
  • 19
  • 5
  • 0
  • 6 gün önce

lanlı lunlu hacılı hafızlı konuşan kızlar

aha ben.

misal "aha" dedim bak.

arkadaş yemin ederim size yaranılmıyor. sürekli herkese "canım" diye hitap edenlerden olsak, bu kez de kezban diyorsunuz.
noldu ben annene babana da mı hacı dedim? yeni tanıştığım arkadaşının sırtına vurup "nabıyon hafız" mı dedim? işyerine gelip bi taraflarımı yayıp mı oturdum? nedir yani?

sami'likle kezbanlığın ortası gayet vardır sayın baylar. fekat siz, kezban'a kezban dersiniz evet, ama mesela sizi bekletmeyen, saçma sapan taleplerle gelmeyen, tırnağı kırıldı diye hayatı kararmayan, günde on kere "nerdesin, o ses ne, kim var yanında" diye bik bik etmeyen kızlara da iki güzel laf etmek yerine, sırf "hacı" diyor diye sami dersiniz.

eyvallah diyen* ve star wars'u anlamlı bulan kızlardanım, sigara içmiyorum ve henüz ağdam gelmedi. ha bi de bira içmem, rakı içerim. ufak tefek de bişeyim, baksan bişeye benzetmezsin. garip bi combo, ama iyi böyle.

bi faydasını gördüm mü, hayır. çünkü siz sayın baylar, o kadar şikayet edip durduğunuz kezban'ların tüm kuntik taleplerini, sırf "birader" demiyorlar diye, bizim istek ve ihtiyaçlarımızdan daha önemli bulursunuz.

ama huy meselesi. napim, topuklu ayakkabı ruhumu sıkıyor.

devamını okuyayım »
13.10.2011 14:23