• yok lan gunlerdir konusuyoruz valla yalnizligimi bile unutturdu bir nebze.

yalan olan onermedir. cok da guzel konusuluyor hem geyigine hem ciddi.
  • dünyadaki -farz-ı misal- 7 milyar insanın arasındaki, -farz-ı misal- 3 buçuk milyon kadını tanımış, her biriyle oturmuş, her biriyle ayrı ayrı ciddi(!) meseleler konuşmaya çalışmış, ama konuşamamış erkeklerin tespitidir efendim. şimdi bütün kadınları tanıyıp bu karara vardıkları için, yanlışlanabilir bir önerme değil bu, e yanlışlayamadığımız için de bunu bir kanun olarak kabul etmeliyiz. evet.
    ya çok üzülüyorum bu erkekler adına. düşünsenize, oturup ciddi(!) bir mesele hakkında sohbet edebilecekleri bir kadın yok dünyada! kahroluyorum yeminle. anca 3-5 sap oturup kendi aralarında konuşabiliyorlar böyle şeyleri. oysa ki biz kadınların dünyası ne kadar güzel, çubuk kraker parmaklarımızla, sığ düşünce yapımız ve cahilliğimizle olan biten hiçbir şeyin farkına varmadan ölüp gidiyoruz. hayat bize güzel yani.

yarrak kafalılar sizi.
  • meselelerin ciddiyetine kendi karar veren erkek beyanatı.sana göre karl marx ciddiye alınmalı ona göre belki nihal atsız. kadınlar her önüne gelenle ciddi mesele, siyaset vs tartışmaz zaten kiminle neyin ne kadar konuşulması konusunda dengelidirler.
  • oldukça doğrudur.
    ciddi mesele dediğiniz şeyler erkeklerin sidik yarışı ve penis kompleksinden başka bir şey değil amk.
  • kadının ağzından çıkana değilde ağzına sokacağı şeye odaklananların uydurduğu önermedir.
  • göğüsleri olduğundandır. gözünü alabilse konuşacak da adam, alamıyor işte ne yapsın.
  • zamanlama meselesidir.sen kadına siesta esnasında ortadoğu mevzusunu açarsan sallamaz tabi..denk getiremiyosunuz aslında biz kız kıza kaldığımızda sürekli ciddi meseleleri tartışıoruz entelektüel bi şekilde seviyelice...
hesabın var mı? giriş yap