• "hesabı kitler giderim"

artık burada duramam
    bu akşam çıkar giderim
    şikayetim kalsın mahşere
    hesabı kitler giderim

sen zahmet etme yerinden
    gürültü yapmam derinden*
    parmakların üzerinden
    su gibi kitler giderim

bozar mı sandın beni ayarlar
    belaya atlar giderim
    kurşun gibi mavzer gibi
    dağ gibi kitler giderim

kaybetsem bile karmayı
    hesabı çarpar giderim
    sinsice olmaz gidişim
    hesabı kitler giderim

sana yazdığım entryi
    başlığından siler giderim
    ben ağlayamam bilirsin
    hesabı kitler giderim

ezdirmem sana kendimi
    'kontrol merkezi'ni yıkar giderim
    beddua etmem üzülme
    hesabı kitler giderim
  • ssg nin ayarlarında "sözlüğü kilitle gitsin" olarak gözükmekteymiş.
  • az önce denedim , harika çalışıyor.ellerine sağlık teo

not: bu entryi ben değil , bir arkadaşım giriyor
  • sözlüğe trip atıp küsmek gibi bir şeydir.
  • "insan niye böyle bir zorlamaya gerek dusun, açmaz bilgisayarını olur biter" mantığının, bağımlılık söz konusu olduğunda hiç bir halta yaramadığını bilenler için tasarlanmış fasilite. ben oyun oynamamak için, kendi bilgisayarına kız arkadaşı tarafından şifre koydurtan, sonra da gece yarısı dellenip kızı arayarak, yalvar yakar şifreyi öğrenmeye çalışan insan tanıyorum. işte bu fasilite onlar içindir, yapanların düşünenlerin ellerine sağlık.
  • 1 hafta seçeneği de olursa şüphesiz ki final zamanlarında çok işe yarayacak fasilite.
  • acil olarak email doğrulaması seçeneği eklenmelidir..

-lan bak beni iyi dinle... sözlük şifren elimizde!
    -hö?? noluyo lan?
    -beşiktaş vapur iskelesine 100bin liragetireceksin, yoksa hesabını 1 yıllığına kapatırız..
    -100bin lira para mı lan itoğlu it!!!
    -polis yok anlıyo musun polis yok!!!
  • yazin gelmesiyle birlikte bir karizma saglayici halini almis sozluk fasilitesi.

ilk gunlerinde kafa izni alanlar, merakina engel olamayanlar ve is/okul nedeniyle bir sure sozlukten uzaklasmak isteyip de iradelerine hakim olamayanlar olarak iki gruba ayrildilar. alisildiktan sonra meali, "sozluge kustum oynamiyorum :(("a kaydi. simdiyse tatile giden, teoman'in sarki sozleri tadinda bir son entry girip kafa iznine cikiyor. sayfiyelik yerlerden el salliyorlar ama biz goremiyoruz eheh. akilcil bir is tabii. zaten sozluge giremeyeceksin, kilitle gitsin de "kayip" yazsin; es kaza kimdir nedir'ine bakan "aaa kayipmis neden kaybolmus???" desin, son entry'ne baksin ve o muthis dokunakli entry'deki hayat dersini aldiktan sonra sigarasini yakip uzaklara dalarken, senin karizman da tavan yapsin. hahah. "kayip" lan zaten... cok gizemli... kim bilir hangi mechulde... duygusal pragmatizm bu olsa gerek. gecerli dunya duzeni icinde basarili bir hareket. bir gun butun bu yalanlar birlesip bizi oldurecek.
  • 1 yıllık olanı tercih edeceklere -şu anda tam olarak hatırlamıyorum üzerinden bir yıl geçti- "emin misiniz?" diye sormayan fasilitedir, sormadı.
  • "sözlükten ayrılmadan önce veda yazısı yazarak karizma yapan ve rıhtımdan sigara içerek uzaklara bakan pardesülü yazar" lar için hoş olmayan bir gelişme.

- ben artık gidiyorum moderator insanı. sil beni... yok et herşeyi.. bir süre yoklardayım ben..
    - tabi.
    - yo hayır!! beni ikna etmeye çalışma. gidiyorum ben. kararlıyım.. artık boş herşey. ben ve sigaram artık.. eskiye dönene kadar.
    - entryleriniz kalsın mı?
    - uzatma artık ne olur. bitir herşeyi. hazırım ben. acıtsın içimi.. yazdım vedamı. kestim bağlantımı. günler, aylar zindan bana..hıck..

gibi diyaloglar belki de geride kaldı. "danışma yan tarafta" misali iteklenecek talepler. bas kurtul..
hesabın var mı? giriş yap