22 entry daha
  • burası türkiye. genelleme yapmak anlamsız belki ama ülkenin yarısı boş beleş piç karaktersiz yavşak çıkarcı orospu çocuklarıyla dolu. bu kadar insan arasında böyle bi ülkede normal insana rastlamakta zor göründüğü üzere. hayvana işkence çektiren orospu evladına şuan ne desem az olacak, konuşamayan varlıklara işkence ederek veya evlerini yıkarak zevk alan bir toplumun içinde yaşıyoruz. adalet desen ülkede ne var ki düzgün işleyen adalet işlesin? kendi başına gelmediği sürece kimsenin birbirini siklediği yok hele hele hayvanları hiç yok. umarım bu olayda ismi geçen şahıs en ağır cezalara çarptırılır. hiç bir beklentim yok ama adalet olması dileğiyle.....
  • nasil, bir insan nasil boyle bir sey yapabilir. nasil bu kadar kotu olabilir bunu ben anlamiyorum. boyle bir zihniyete sahip kisinin bir cocuk buyutme fikri beni korkutuyor mesela. eger bu iskencecinin bir cocugu varsa bu cocuk onun elinden alinmali bana sorarsaniz. ona "adam", "insan", "hayvan", "it" sifatlarini layik goremiyorum. bu herif ifsa edilmeli ve is bulamamali. bu herife verilen ceza emsal niteliginde olmali. ama ben entrymi bu sekilde bitirmiycem cunku pek cogunuzun gozunden kacan bir sey var. o da cindy'e basina gelenleri, iskencecisinin (eger alirsa) ceza cektigini, onun yaninda oldugumuzu.. hic bir seyi ona anlatamayacak olmamiz. ona ne kadar sevildigini aciklayamayacak olmamiz. cindy bundan sonra insanlara korkulu gozlerle bakicak, belki onu sevmek isteyen insanlardan bile kacicak cunku bilmeyecek. yasadigi travma ona (butun) kisacik hayati boyunca eslik edecek maalesef. bu onun kurtulabilecegi veya anlayabilecegi, sesini cikartip ta kendini koruyabilecegi-savunabilecegi bir sey degil ve beni en cok uzen de bu. zalim insanlarin hepsinden nefret ediyorum.
  • bu adamin yanina beni goturebilecek var mi? ulasim sizden, kafa kirmak benden.
  • kanım dondu lan allah binbir türlü cezanızı versin psikopat, insanlıktan zerre nasibini almamış mahluklar. nasıl kıydınız lan?? bu kadar mı yoldan çıktınız, hiç mi içiniz cız etmedi? yemin ederim böylelerini alıp, kızgın yağda kavursalar en ufak bir acıma duygusu hissetmem.
  • (bkz: up)

su hayvanlar ne cekti be arkadas.. umarim azalarak biteriz.
  • bu insanlarla ( ki insan demeye dilim varmıyor) aynı gezegende yaşamaktan utanıyorum. düşünün ki bunu yapan kişi bir de veteriner... yani türkiye gibi bir ülkede büyük maddi kazançlar getirmediğini varsayarsak hayvansever olduğu için bu ağır eğitimlerden geçmiş bir kişi... anayasada caydırıcı cezalar olmadığı sürece bu yaratıklar masum hayvanlara işkence yapıp öldürür ve parasını verip aklanır. yazıklar olsun...
  • okuduk.

1- adem ince'nin daha fazla ceza alması gerekiyor
    2- barınakların kameralarla kontrolü ve sürekli yetkililer tarafından denetimi gerekiyor
    3- change.org imzaları bir boka yaramıyor.

sonuçları çıktı.
  • ben bu olayda sebebin kökeninin bulunması taraftarıyım. hayvan barınağındaki dandik bir köpekle kimin ne işi olur.

kedi işkencesi yapanlarda tartışmasız kişilik bozukluğu var. ama köpekler kediler kadar masum olamayabiliyor.

1-2 yıl önce 8-10 köpek kendilerine yemek getiren birini öldürmüşlerdi hatırlarsanız.

demem o ki köpekte de suç olabilir. zaten o kadar köpeğin arasından ona yapılmış olması tesadüf değildir mutlaka vardır birşey. mesela kuduz falan olabilir.

ek: ne yani 8-10 köpek kendilerine yemek getiren birisini öldürünce suçlu yemek getiren kişi mi oluyor. siz hayvan mısınız amına koyim köpeği insandan üstün görüyorsunuz.
  • köpekte suc olabilir diyen orospu cocuklarini ortaya cikarmis vahset. ınlete inlete gebertirmis kopekleri bak sen su ise. katilleri, sapiklari, orospu cocuklarini uzakta aramayin yukarda bir adet ornegi mevcut.

edit: akp'liymis sasirtmadi. bir kitle insanlik degerlerinin tamamina dusman olur mu? oluyormus...
  • inanilir gibi degil. olanlari ruh sagligi normal bir insanin yapmasi mumkun degil. emsal teskil etmesi acisindan onemli bir dava olacak. umarim adalet yerini bulur demekten, kampanyayi imzalamaktan, sozlukte biraz daha dikkat cekmesi icin cabalamaktan, cevremizdeki masumlara iyi bakmaktan baska yapabilecegimiz bir sey yok simdilik.

kopecik iyilessin, su insan denen yaratik gerekli cezayi alsin dilerim.
11 entry daha
hesabın var mı? giriş yap