• içeriye girdiğimde bir kahveciden çok bir pastaneyi andıran kahve zinciri
  • 01.01.2019 tarihinde mall of istanbul şubesinden çeşitli çikolatalar vs aldım hepsini kasadaki kıza verdim okuttu ve çantaya doldurdu ücretini ödedim ve çantaya hiç bakmadan çıktım, eve geldiğimde çantaya koyması için 6 adet gofret vermiş olmama rağmen çantadan 2 tane gofret çıktı fakat 6 adet parası alınmış hadi dedim unutmuşlardır çok önemsemedim, 09.01.2019 tarihinde kahvedunyasi.com dan iş yerimiz istanbul dışında olduğu için tekrar bişeyler sipariş ettim çok hızlı bi şekilde kargo geldi ama bu sefer parası alınmış olmasına rağmen türk kahvesi içinden çıkmadı, şirket ya haksız kazanç peşinde yada çalışanlar hırsızlık yapıyor, böyle bir firma için rezalet bir durum. kahve dunyasi benim için bitmiştir.
  • eskiden buranın sattığı kare çikolatalar vardı dia sa larda 2 lira yamı ne satılıyordu hayatımda yediğim en iyi fiyat performans çikolatasını yapan firma buydu şimdi kalmadı tabi ne çikolata ne dia sa
  • aşırı lüzumsuz pahalı.
    23liraya draje mi olur lan!..
  • yerli olmasından dolayı tercih etmek istediğim ama artık etmekte zorlandığım kahve zinciri. izmir'de de istanbul'da da pek çok şubesine gittim, çalışanlar hep asık suratlı. çalışma şartları kötü de bize mi yansıtıyorlar? servis geç yapılıyor, kahve yemen'den geliyor olmalı. nihayet fiyatları da "güncellemişler". misal latté 7.25 idi, 11.5? olmuş. zam oranında starbucks'ı geçtiler sağolsunlar. şimdilik en güzel artısı 6. kahveden sonra 7. kahvenin ücretsiz olması.
  • fındık ezmesi efsane olan firma. bir kavanozu tek başıma bir oturuşta bitirebilirim. bu tarifi ortaya çıkaran(lar)ı tebrik ediyorum.
  • gereksiz zamlarla fırsatçılık yapan firma.
  • geçtiğimiz hafta torium avm'dekine gittim. canım çılgınlar gibi çikolata yemek istedi. bir sürü çikolatasından aldım.. az önce topçik adındaki çikolatasını açtım. ağzımın içinde pat pat patlıyor. aman tanrım bu ne mutluluk..
    ...pıtır pıtır pıt pıt pıtır pıtır pıt...
  • lavi markalı çikolatalarına aşırı zam yapmış firmadır.
    geçen sene bugün 32 tl idi. bu sene bugün 52 tl. üstelik adım adım gitti. 36,42,48 derken bugün 52 tl.
    şikayet edilebilecek her yere şikayet edeceğim.
    çünkü yaptıkları tamamen fırsatçılık.

bu arada o çikolatalarını da beğendimi söylemeden geçmeyeyim.
  • aldığı siparişi randevulu teslimat seçeneği sunmasına rağmen vaktinde yerine ulaştırmasını geçtim aynı gün içerisinde bile adrese ulaştıramayan beceriksiz firma.

müşteri hizmetleri ise ulaştıramadıysak ulaştıramadık ne var yani diye konuşacak kıvamda. bu durumu nasıl telafi etmeyi düşünüyorsunuz deyince, kargo şirketini arayıp soracağım teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreneceğim diyorlar. teslimat yapılamıyorsa ne olacak diyorum, ürünü bize geri getirecekler diyorlar. bana sunduğunuz çözüm nedir diyorum, haklısınız diyorlar. durumu bu kadar kötü idare etmek büyük başarı.

daha kapısından içeri gireni silkip kendine getirsinler.
hesabın var mı? giriş yap