• ilgi çekmeye çalışma, vücuda zarar verme, işe yaramaması vb. nedenlerden dolayı binlerce kişi tarafından tartışılan bir zekâ seviyesidir. kişiden kişiye göre de değişebilir..
    (bkz: vücuttaki dövme gözükecek şekilde giyinmek)
  • tamam
  • milletin derdi seni mi gerdi ? isteyen istediğini yaptırır seni ne ilgilendirir ?
  • yaptiramayan yavsaklara dert olmuştur.
  • iq 137 canım. test yaptırdım. bi bitmediniz, insanların kendi bedenleri kendi kararları. tam da herkesi tek tipleştirmek isteyen bu ceberrut iktidarın istediği modellersiniz. bırakın isteyen istediğini yaptırsın gerizekalılar.
  • şu başlığı açan arkadaştan daha zeki oldukları kesin
  • bitmediniz amk ya bir bitmediniz. arkadasim sana ne baskasinin kendi bedeninde olan bir seyden? sen nasil bir sicmiksin ki bu insanlarin zeka seviyesini dusuk gorme hakkini kendinde buluyorsun? sen kimsin de dovmeli insanlarin nasil giyinmesi gerektigine karar veriyorsun? yok vucuda zarar vermekmis yok faydasi yokmus, yok dovmesi gorunecek sekilde giyiniyorlarmis.ne bitmez nefretiniz varmis ya.

tanim: bu basligi acan yavsaktan daha zeki olan insanlardir.
  • 100 üzerinden 3. kendimden biliyorum.

ama size ne orospu çocukları.

not: kışın soğukta 2.5 seviyelerine iniyor.
  • saçma sapan gereksiz ithamlarda bulunanlardan daha düşük değildir.
  • hayatı algılama ve yaşama biçimi ile ilgilidir.
    bu başlı başına zeka ile ölçümlenebilecek bir olgu değildir, iq, eq, sq değerleri, genleri ve en önemlisi karakteri ile ilgili bir durumdur.
    özet ile dövmelerimi ve kendimi seviyorum.. :)
hesabın var mı? giriş yap