• bu adam bir "can"i yerlerde surukleyince kabahatli, ben "sizin kazanacaginiz sevaba sicayim" diyince hakaretten makaretten iceri tikilacak bir terorist olabilirim.

ama hakikaten sizin sevabiniza sicayim!
  • sürükleyenine çok sevap kazandırmıştır. hatta sırat köprüsünde onu sırtında karşıya taşıyacaktır.

not: gerizekalıyım.
  • şimdi bu şerefsiz herif ceza kanununa göre sadece "kabahat" işliyor sanırım. (bilgilendirilmeye açığım). herifi sorgulasan "dini ibadetim için" deyip bir de hafifletici sebebi olur.

sizin yapacağınız işi s**eyim.
  • sofor arkadasin butun ayak parmaklarini bizim evdeki sehpaya tek tek vurasim geldi.
    lan o degilde arkadas otomobil kullanmiyon o altindaki kamyon o hayvani ustunde tasiyasin diye yapildi arkanda surukleyesin diye degil.
  • cezası burada olan harekete maruz kalmış boğadır.

video editi: bu insaniyetini siktiğim orospu çocuğu cennete gideceğini mi düşünüyor şimdi acaba.
  • bi tane araba o kamyonu durdurup şoförü indirip dövmesini bekledim ama yok arkadaş bu olayı yapan kadar olaya şahit olup geçip giden herkesin amına koyim.
  • öldürülmeden önce başka bir hayvan tarafından işkence edilen masum boğa. genellemek istemiyorum, ancak bu görüntülerin yaşanmayacağı nir ortamı yaratmak çok mu zor. bu adama ceza veremiyorsunuz değil mi? dini bütün, mübarek insan. unutmadan;

(bkz: erzurum'da sıradan bir gün)
  • canavarca hislerle sözde kurban kesen ve yiyen sözde muslumanlar.
  • azıcık vicdanı olan biri ister müslüman olsun ister başka dinden olsun isterse dinsiz olsun, asla bu görüntüyü savunamaz. ya nasıl bir yaratıksın sen? aferim çok güzel ibadet ediyorsun. bu dünyada hukuk çerçevesinde bunu yapan yaratık cezasını bulmayacak biliyorum. sırf bu yüzden, bunun gibi yaratıklar yüzünden dindar olmasam bile hala öbür dünyanın var olduğuna ve bir tanrının bütün bu zulümlerin hesabını soracağına inanmak için çok çabalıyorum. rezilsiniz. n'olur ölün, yok olun, dünya belki birazcık güzelleşir.
  • ibadet ettiğini sanan bir mahlukat yüzünden işkenceye maruz kalan boğa. zihniyetini sikeyim.
hesabın var mı? giriş yap