• tapınak şovalyeleri, 10 gemi altın, kutsal kase..
    bu tünelin ucu bombok bir yere çıkacak,hadi hayırlısı...
  • peki bundan şeyin haberi var mı.. vatikan kaynaklarının?
  • kanal istanbul'un neye yarayacağına bunların da kafası basmadı, desteklemek için element uyduruyorlar.
  • aynı konuda iki başlık açılmış. buraya da kopyalayalım az evvel yazdığımızı:

bu işin yararından çok zararı olacak, bilimsel olarak buna ikna oldu sanırım herkes de bir husus var ki beni heyecanlandırıyor. bu süreçte acaba ne tür tarihi eserlere ve hatta belki fosillere ulaşılacak acaba. bunu gerçekten merak ediyorum. 10 gemi altın olup olmadığını bilmem de bilinen tarihi değiştirecek bazı şeylerin bulunması olası.
  • (bkz: aysi)
  • her şey bir yana iki kelimeyi bir araya getirip 1 cümle kurmayı beceremeyenler nasıl doktora yapıp doçentlik mevkiisine kadar yükseliyor lan ?

adam bildiğin konuşma özürlüsü ama ünvanı doç. dr . sana o ünvanı vereni de seni oraya oturtup bilirkişi gibi konuşturanı daaa ......
  • siz ne diyonuz oğlum? karadenizin altında, 1000 gemi dolusu altın, türkiye'ye en az 100 yıl yetecek petrol, 300 el arabası gümüş, iki kilo da baryum ve 1 kilo 250 gram bakır var. bana kalırsa, kanal istanbulu yapmayın, boğazı toprakla dolduralım sonra da karadenizi kurutalım ve altındaki hazineyi çıkaralım. kesin bilgi, rusya çökmeden yayalım.

a heberin haberi kadar olmasa da komik.
  • malum kanalın haberlerini burada paylaşarak, aslında o kanala yardım ediyorsunuz ve bu haberlerin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyorsunuz...
hesabın var mı? giriş yap