şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: edit 3) kampanya bitmiştir. gelen mesajlar üzerine 3. editi ekliyorum. 2. edit'de yazıyordu ama çok belli olmuyor olsa gerek. hepinize çok teşekkür ediyoruz. kampanyayı yürüten arkadaşımız
    şöyle bir teşekkür videosu hazırlamış sizlere.

detay vermem gerekirse ameliyat tam anlamıyla başarılı geçmedi. dalak ve karaciğerdeki tümörlere atardamarlara yakınlığından dolayı dokunulamadı. bağırsaktaki bütün tümörler temizlendi. aldığım bilgilere göre tedaviye hormon tedavisi ile devam edilecek.

(bkz: edit 2) bugün 13.000 civarında bağış yapıldı, mesaj yollayanlarınız, başlığı yukarı taşıyanlarınız, gerek siteye gerek bankaya bağış yapanlar, hepinize çok çok teşekkür ediyoruz desteğinizi esirgemediğiniz için. sosyal medyanın gücü gerçekten çok başkaymış.
    kampanya amacına ulaştı.
    hepinize çok çok sevgiler.
    umarım 11 haziranda yapılacak ameliyat ve devamındaki tedavileri de atlatacak bu annemiz.

(bkz: edit 1): dünden bu yana 8.300tl civarında bağış yapıldı. bunun çoğunluğu ekşisözlük'ten olsa gerek, hepinize çok teşekkürlerini ve minnetlerini iletiyor bu arkadaşımız. bir yandan
    kampanya sosyal medya üzerinden de kimi eş dost, ünlü vs kişiler tarafından paylaşılıyor. yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.
    bazen böyle bir birliktelik görünce insan düşünmeden edemiyor biz bize yeteriz diye. keşke birçok konuda daha büyük birlik ve beraberlik sağlasak kimse karşımızda duramaz.

çok sevdiğim bir yakınımın annesi kanser hastası. annesi için yardım kampanyası başlatmış. burada da hazırladığı video var.

şöyle bir açıklama yapmış;

''2.defa kanser ile mücadele eden annem için yardımınıza ihtiyacım var. raporları görsellerde görebilirsiniz. özel hastanede yapılmak zorunda olduğu için desteğe ihtiyacım var. güzel ve özel insanlara ihtiyacım var.

neden özelde yapılıyor?
    gittiğimiz devlet hastaneleri ameliyatı uygunsuz görüp riskli bulmuştur. bundan dolayı son çare olarak özele gitmek zorunda kaldık. bu nedenle maddi manevi her türlü desteğe ihtiyacımız var.

ameliyattan sonra bir araya gelelim mi?
    kemoterapi sürecinde en çok ihtiyacımız yine sizlersiniz. bunu okuyan güzel insan lütfen ameliyat sonrası yanımıza gel. birlikte gülelim, sohbet edelim ki özel bir anımız olsun. beni büyüten anneye borcumu birazcık olsun ödeyebilmem için bana yardımcı olun..''

valilikten yardım kampanyası için izin almak 1-2 ay sürdüğünden kendi uğraşlarıyla bu işlemi buradan başlatmış.

50.000 lira civarı yüksek bir tutar gerekiyor ameliyat için. sosyal medyadan şuana kadar 20.000'ini toplayabilmiş.
    herşeyi detaylarıyla güncel bir şekilde buradaki instagram hesabından paylaşıyor.

raporları burada da bulunsun inanmayanlar için.
    https://eksiup.com/…seqh9q4wpvuxxi6swks520iqqo19572
    https://eksiup.com/…5bbth4ascvqqsb1edspd1tk2ia19569
    https://eksiup.com/…8qmnowen1p7lvakt20fp495k4m19564
    edit2:istek üzerine rapordaki sansürlü kısmın bir kısmı açıldı;
    https://eksiup.com/p/v3207113fd6q

isteyenlere özel mesaj ile bu arkadaşımızın iletişim bilgilerini iletebilirim. ufak da olsa yardım edebilirseniz çok minnettar olacaktır.
  • videoyu izlerken kendimi gördüm. başaracağız dostum. güzel şeyler olacak inanıyorum.
  • geçmiş olsun umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur.
  • zor bir durumdur. hele annenin göz önündü yitip bitmesi bir evlat için dünyadaki en büyük acılardan biri olsa gerek. allah şifa versin
  • devletlerin ve toplumların birinci önceliği kanser hastalığıyla mücadele olmalı. sadece tedavi değil esas olarak önleyici tedbirler hayatın her alanında yerleşik hale gelmeli.
  • aslında kanser vb aniden ortaya çıkan, kişiyi maddi-manevi sıkıntılara sokan durumlarda devlet tam destek sağlamalıdır. geçmiş olsun. inşaallah yeterli yardım toplanır.
  • yukarılarda kalması gerekiyor.
  • geçmişte kötü örneklerini de gördüğümüzden, valilik izni olmadan bu tarz kampanyalara katılmak istemiyordum. ama video beni çok etkiledi, ufak katkımı ilettim. umarım annemizin hastalığına şifa olur.
  • allah şifa versin yukarılarda kalsın.
  • elden başka birşeyler gelmesini o kadar çok isterdim ki anlatamam. şu an tek yapabileceğim şey olan up'lamayı tüm kalbimle yapıyorum.