• ekşi sözlük'ün içler acısı halini gösteren olay. (bkz: alexandraarzat)

bu da yetmiyor alexandraarzat başlığında hanımefendinin kalbim diyerek hitap etmesini eleştiren bir yazar sen nasıl beni eleştirirsin denilerek çaylak yapılıyor. londonphile bu da yettmiyor yazar daha sonra uçuruluyor.

cezalandırmaya neden olan entry

bu entry'de de gördüğümüz gibi yazar "edit: yolun açık olsun paşam." denilerek uğurlanmış. niye? çünkü first lady eleştirilemez.

burayı takip edenlerin çoğunluğu ülkede adalet olmadığını savunan bir topluluk ve burada iyi kötü bunu dile getirebiliyor. sen böyle bir platformda bunu yaparsan yazar kaybedersin ya da anlayacağın dille söyleyelim para kaybedersin kanzuk.

uçurulan yazarın olayı özetlediği mesaj

--- spoiler ---

merhaba, ben londonphile. olaylar şöyle gelişti:
    1. hanfendinin bana forumdaymışız gibi cevap vermesi ve kanzuk'un da söz konusu entry'yi favlaması üzerine ilk önce entry'de belirttiğim gibi kendi rızamla kapattım.

2. kısa süre sonra hesabı kapattığım için gerekçesini bilmediğim bir şekilde entry'yi sildiler.

3. sonra başlıktaki şükela moduna müdahale edip en beğenilenleri aşağı çekip kendi beğendikleri ama gerçekte tutmayan entry'leri yukarı taşıdılar ( ssg'nin sözlüğü sevgilisi için açtığını iddia eden entry gibi)
    4. sonrasında da beni uçurmuşlar. yani sonuç olarak onlar uçurdu.

bu olaydan gayet memnunum, ben böyle bir şey yapmasam olaylar bu kadar ses getirmeyecek, hanfendi karakterini bu şekilde ortaya koyup kendini rezil etmeyecek, kanzuk da bu hallere düşmeyecekti. umarım bir hareket başlar ve herkes hesaplarını kapatıp ekşi şeyler olayındaki toplu entry silme vakalarındaki gibi kanzuk'u dize getirir.

destek olan herkese ve konuyu gündeme taşıdığınız için başta size teşekkürler.

so long and thanks for all the fish.

londonphile
    --- spoiler ---

ek: gelen mesajlara göre ilk keyfi eylem değilmiş. (bkz: #59031824)
  • şunu; görsel yazanın uçurulması ile birlikte gerçekleşen olay. eş adayını yazar yapmasına lafım yok. çok normal de bu uçurulma saçma sapan bir eylem olmuş.

bu entry'de uçurulacak ne var onu anlayamadım...

edit: (bkz: 8 ekim 2020 kanzuk açıklaması)
  • (bkz: kanzuk kim amk)

yeni bi rapçi falan mı?
  • hainler sizi, hiç erdoğanın torpille damadını bakan yapmasını konuşmazsınız tabii!!

edit: valla yazar olması değil de şu uçurulma mevzusu sırf eşine laf etti diyeyse büyük sıkıntı bence. bu arada yenge buralarda siktin formatı eyledin viran diye bir kalıp var, çok kullanılır, umarım çok duymazsın :(
  • aşk öyle bir şey ki, insanı diktatör bile yapar. *

(bkz: diktatör olunca yapılacak ufak şımarıklıklar)

edit:
    bu önemli gelişme sonrası, tüm çaylak hesapları yazar yaparak mutluluğunuza ortak edebilirsiniz.
  • 3 sene oldu buralarda çaylak diye dolanıyorum... hatun, hoş geldin de şu kanzuk efendiye durumun saçmalığını sen anlat bari...
    *

edit: ben bir kaç yıl daha çaylak gezerim de, yazar olunca biri gelip "yolun açık olsun paşam" der! ben ona üzülüyorum. sevgi neydi? sevgi emekti. ben burada yazdığım her şeye emek verdim ona yanıyorum...
  • yapma çocuk adam hepimizi yakarsın.
  • tabi yapacak ulan. siz burayı özgür ve adil bir platform mu sandınız? lan ülkenin insanı ne ki internet sitesi ne olsun?

edit : @four994 nickli arkadaşımız olayı haberleştirmiş. burada bulunsun. kendisine teşekkür ediyoruz.

edit : link yenilendi.
  • sözlüğü devlet sanıp adalet bekleyen yazarları göstermiştir. bu platformun sahibi bir şirket. istediği kuralı koyar, istediğini yazar yapar istediğini uçurur. kimseye de hesap vermez. beğenmiyorsan girmezsin siteye. içerik üretimine katkıda bulunmazsın olur biter.

son dönemde gelişen tuhaf bir linç kültürü var, yönetim sessiz kaldı şimdi kendisi kurban oluyor.

temizleyin bu pislikleri, herkes kurtulsun.
  • kanzuk'un aslında kanzuk olması olayıdır. çok takılmayın onca takacak şey varken. sonuçta kişi amcasını, dayısını yazar yapmayacak seni beni mi yapacak?
hesabın var mı? giriş yap