şükela:  tümü | bugün soru sor
  • reklamı izleyince terminatör filminin ne kadar amatörce çekildiğini fark ediyorsunuz.

adamlar hiçbir paint efektinden kaçınmamışlar. reklamın iyisi kötüsü olmaz dedikleri bu olsa gerek. ege şivesi ve kalp durduran espriler ise dikkat çekiyor.

izlemek için tıkla

edit: pidesi ünlü olan il samsun değil miydi lan?
    (bkz: sampi pide)
  • gerçekten başarılı,bildiğin produksiyon yapılmış,tebrik ederim
  • başıma birşey gelmeyecekse ben beğendim. ilk perdesi güzel olan, ikinci persesi gereksiz uzatılmış efsane reklamdır.
  • ne yapıp duruyonuz len siz dedigim reklam. ha turkiye nin en iyi pidecilerinden biridir. geri kalanlar bozdoğan nazilli ve karacasu dur.
  • daha önce aydın'da bir tostcu da benzer prodüksiyonda bir reklam hazırlamıştı demek o yörede bir kaynak var bu hususta , işleri rast gelsin.
  • başlık taşıyıcı arabayı kapının önüne çekiyor şuanda, heran gelebilir.

(bkz: terminatör temalı pideci reklamı)
  • --- spoiler ---

donu ışınlayabilen ama elbiseleri ışınlayamayan teknoloji kullanmışlar.

--- spoiler ---
  • senaryo şahane düşünülmemiş ve efekten, kurgudan mahrum olmuş lakin oyunculuk çok güzel olmuş. türkiye gibi bir yerde ancak bu kadar reklam çekilebilirdi zaten.

ali usta bunu hollywood'a çektirseydi gerçekten süper bir reklam olurdu. oyuncular da belki bu reklamdan sonra birkaç filmde oynardı...
  • bu işletmelere ve işletmecilere sahip çıkılmalı. ar-ge ve inovatif çalışmaları "gereksiz" masraf gören yurdum esnafı da ders almalı.
    tebrik ediyorum kendilerini. kalibresine nazaran çok kaliteli bir iş olmuş.
    mahalle arasında nalbur da olsan bir vizyona sahip olmalısın.
    aydın şehrinde hiç bir işim olmamasına rağmen bu işletmeyi tanımak ve lezzetlerini test etmek için mutlaka gideceğim.