• en küçük olduğum için hep eziyet gören taraftaydım.
  • benim en eziyetlerim abimden değilde genel olarak kuzen tayfasından olmuştu.
    beni halıya sarıp bırakıyorlardı sonra o halıyı fırlatıyorlardı. hatta ve hatta beni bu süpürge demirine ellerimi kollarımı ve ayaklarımı bağlayıp kuzu çevirme gibi sallıyorlardı. daha sonra dönen sandalyeye iplerle bağlayarak köpek gibi döndüryorlardı
  • çayına şeker yerine tuz atmak:)
  • abilerim kollarımdan tutup kollarımı yüzüme savurarak beni bana tokatlattırırdı.

rabb'im, yüce allah'ım, büyüdüğüm için teşekkürler.
  • ablam oyuncaklarımı camdan aşağıya atarak yaptırmak istediklerini yaptırırdı.
  • ablamın tv karşısında beni bir sandalyede zorla oturtarak teletabi izletmesi. şükür bu günlere gelebildim.
  • her gün kafasını s.kiyorum yavrucağımın. dertlerimi, çilelerimi dinlemekten sıkıldı artık eminim. sensiz napardım ben...
  • küçükken , bir ara kendisine şuan annem dediğin kadın , aslında gerçek annen değil , bende abin değilim , seni evlatlık aldık demiştim . 6-7 yaşlarındaydı 1 hafta boyunca etkisinde kaldı. *
    9-10 yaşlarındayım , kamışı iki taraftan delip , bir delikten diğerine uzattığım terzi lastiği ile basit bir yay yapmıştım . kardeşimle şakalaşırken ,dudaklarının üstündeki , burnunun altındaki kısımdan (bkz: filtrum) istemeden vurmuştum . annem o kamışla dinlene dinlene dövmüştü beni. *
  • ablam hep bana seni çöplükte bulduk derdi gizli gizli bende inanırdım .
    bak hiç benzemiyorsun bize çünkü senin annen baban farklı.
  • kendim meraktan sigarayı deneyip anneme söylemesin diye zorla ona da içirtmek
hesabın var mı? giriş yap