• kafa kesme meraklısı aşşağılık bok böceklerini sözlüğe üşüştürmüştür.

tipik bir islamcı refleksidir ayrıca ne eksik, ne fazla.
  • kafa kesmenin hiçbir haklı sebebi olmaz ama insanların aşırı hassas olduğu kutsallarına müdahale edersen, onları kışkırtırsın. saygının, hoşgörünün olmadığı yerde böyle barbarlıkların yaşanması normal.
  • her dinde aşırıcılar var anlayın şunu artık hemen islama saldırmaya doluşmuşlar
  • elin gavur memleketinde ellerinden gelse halifelik kuracaklar amg
    suç fransa’nın, gönder gitsin ne barındırıyorsun
  • hala gerçek islam bu değil diye entry kasan pembe götlü müslümanları gördüğümüz başlık.

siz ne tarih okursunuz, ne kuranı okursunuz, ne hadisleri okursunuz.

kendi kitaplarına göre kendisini eleştiren şair kadına işkence yapıp öldüren dini lidere ve 1500 yıldır onun gösterdiği bu şiddet sünnetine uyan ummete sahip islamın çöküşüdür bu yüzyıl.
  • gerçekten şaka gibi olay. keşke şaka olsa...

hz.isa ile alay eden birçok görsel paylaşılıyor. ama ben daha gidip hristiyanlar hz.isa görseline tepki olarak kafa kesti haberi okumadım.

bu yontulmaz keresteler islam'dan soğuttu herkesi. üstüne islamofobi çıkardı.

namussuzlar.

edit: bu olayı sözlükte savunup fav alanlar var lan. adam ciddi ciddi o zaman ben de kafa kesmeyi normal görürüm ne var ki kutsalla alay etmeyeceksin demiş.

bu kafa kesmeyi hevesleyen ışid zihniyeti yolda yanımızdan geçiyor vay arkadaş.

edit2: kâfirin boynunu vurmuş iyi yapmış diyen bir zihniyet daha (bkz: #114438614)

görsel
  • allah u ekber deyip başkesince islami terörizm mi oluyor. aynı şeyi işid de yapıyordu onlara da islami terörist deniyordu. peki islamda böyle bişey var mı? yok. ama hangi dine mensup olursa olsun allahu ekber deyip kafa keserse o müslümandır.
  • nasıl ki abd bir yerlere demokrasi götürüyorum derken milyonlarca insan öldüğünde gerçek demokrasi işte bu milyonları sebepsiz yere öldürüyor demek yanlışsa bir radikalin yaptığına bakıp gerçek islam'a.bu demek de o kadar yanlış.
    sorun islam'da değil sorun radikalizmde aranmalı. eline silah alan kendine sol terör örgüt kurdu diye sosyalizm kötü mü oldu şimdi.
  • hoşgörü bekleyen ateistler nedense o hoşgörüyü müslümanlar için göstermez. dinimizce, peygamberimiz resmedilemez bu konuda müslümanlar hassas bunu bile bile gereksiz aptal bir karikatür zorlamanın manası ne? bu sebeple böyle vahşice insan öldürülmesini tabi tasvip etmiyorum hatta bunu yapan cani gereken cezayı da almalı. ama kimse kusura bakmasın terör destekçisi türk düşmanı fransa'nın derdi umurumda da değil. fransa gibi devletler çıkarları için yüzlerce türk'ün, müslümanın ölümüne sebep olurken bir fransız vatandaşı için burada kahrolamıyorum.
  • dünya'da dinler ve inançlar vardır. inançlar bireysel olarak insanların neden var olduğumuz hakkında sahip oldukları fikir ve bu fikir çerçevesinde yaptığı davranışlardır.
    dinler ise örgütlerdir. birden fazla aynı inanca sahip insanın bir araya gelerek kendi topluluklarına verdikleri isimdir. din olduğu zaman toplum olur, toplum olduğu zaman ise mücadele başlar. her topluluktaki liderlik derdinden dolayı iç ve dış mücadeleler başlar. içte bölünmeler, dışta mücadeleler. olay inanç sisteminden çıkıp baskın topluluk olmaya kadar gitmektedir.

bu sebeple inanç saftır, her bireyde vardır bir şekilde. din ise tehlikelidir, vahşidir.
hesabın var mı? giriş yap