• kayseri'den istanbul'a iş görüşmesine cağırıp "beyefendiyi kim çağırdı kayseri'den?" diye yanındandakilere soran bir yöneticiye sahip bir firmaymış.
  • internette yazılımla alakalı bir sertifika programı ararken reklamları karşıma çıkan başarısız/yetersiz eğitim merkezi. istanbul şirinevlerde bir binada 3 kuruş etmeyen, internet bağlantısı çoğu zaman olmayan bilgisayarlara ve internetten 2 tane tutorial okuyup "öğretirim ben ya" diyebilen eğitmenlere sahiptirler.
  • eğitimlerini tanıtmak için telefonları parçalayan, o kadar param yok katılamam denmesiyle telefonu suratınıza kapatması bir olan ticarethane. eğitim falan verdiklerini sanmıyorum. verse de o eğitimden bir hayır gelmez.
  • youtube'da reklam veren eğitim kurumdur, gençlerin eksiğini görmüş-açmış kurumu. işi tuttururlarsa güzel para kaldırırlar.
    acaba muhasebe eğitimleri nasıldır?

düşünsenize her yer bu kurumlarla dolacak bir gün. millet üniversiteye gitmiyecek sadece bunlara gidecek, üni ye gidenler de gitmiş olmak için yada akademik amaçlarla gidecek sonra hükümet onların sahibine kızacak hepsini kapattıracak sonra bunlar üni olacak yada uygulamalı bilimler enstütüleri falan. tanıdık geldi mi?
  • tanıtım görüşmesinde süper tanıtım yeteneğine sahip mühendislerin sizi karşıladığı, ancak iş ders vermeye gelince, henüz kpss'yi dahi kazanamamış, hatta üniversiteyi bile bitirmemiş bebelerin eğitim verdiği, ayrıca sürekli olarak bu bebelerin keyfi hallerinden ötürü tatil edilen, ancak buna rağmen ödemeleri günü gününe istenen sözde eğitim kurumudur. dersler 2'şer saatliktir ancak ders yarım saat geç başlar 20dk erken biter. yok öğretmen yemeğini yememiştir, yok sizden önceki sınıfın dersi bitmemiştir, yok mouselar eksiktir, yok projeksiyon ayarsızdır diye o arada kalan kısım da hiç edilir. zaten derste de kendini eğitimci sanan bu bebeler 2 şekil çizdirip kendileri bilgisayarlarından başka şeyler araştırır. gidilmesindir, bu tuzağa düşülmesindir. hatta bu kurumun logosu görüldüğünde bile oradan hızla uzaklaşılsındır.
  • esnaf ağzıyla iş yapan yer. puanım 0/10

(bkz: #87995930)
  • bugün şirinevler şubesi ile görüşme gerçekleştirdim,profesyonellikten uzak,esnaf ağzıyla fiyat ayarlamaya çalışan bi ortamla karşılaştım.teknik açıdan tatmin etmeyeceğini farkettim bugüne özel olan indirimi 10 gün sonra da yapabileceklerini söylediler anlayın işte siz ne kadar esnaf ne kadar eğitimci olduklarını.
  • sakin gitmeyin eğitim ortamı çok kötü tamam ticaret hane diğer kurumlar gibi ama en azından diğer kurumlarda karşı tarafa saygı var müşteri gözüyle bakıyorlar bunlar insanın yüzüne bile bakmıyor öyle ukala tepeden bakış.
hesabın var mı? giriş yap