• kaşları birleşik olan erkeklerin bu işlemi gerçekleştirmesi görünüş açısından iyi olur ama bunu bilgisizce yapan kişiler vardır cımbız yerine jilet kullanma hatasına düşenler gibi..
  • kaşlarını alan erkekler yerine kaşlarını yolan erkekler daha bi klas olurlar. neden? çünkü bu kişiler "ne abi ayna karşısına geçip cımbızla almadım heralde, sıkıntılıydım parmaklarımla yoldum oole ortadan... alla alla sanki estetik bi kaygımız var..." gibi savunmaları yapabilecek idirler.
  • (bkz: ka$lari almak)
  • bahane olarak yüzmede hızlarını kestiğini iddia edenlerine rastlanmıştır.
  • kimseye sevimli gelmeyeceğini tahmin ettiğim 2 metre koltukaltı kılı, profilden size el sallayan burun kılları, gömleğin en üst düğmesini zorlayan göğüs kıllarından uygun yöntemlerle kurtulmayı erkekliğine tehdit olarak görmeyen, estetik kaygı güden, ne de iyi eden erkek kişilerin davranış biçimi.
    kimse alnına inmekte olan orman gibi kaşlarla yaşamayı - ha eğer halinden memnunsa bilemem - cinsiyeti yüzünden kabullenip hayatı kendine zindan etmemelidir, ama karaoğlandaki camoka gibi de yapmasınlar tercihan. (vaktiyle ben de yaptım "ehoroehoere spak" diye dalga geçtiler ondan diyorum)
  • (bkz: kaşar)
  • bu erkekler guruhuna yakin zamanda girip "japon tandansına" kenidini sokmak isteyen biri olarak bir de bu erkeklerle dalga geçen uzun saçlı insan evlatlarına dikkat çekmek isterim. bu aklı evveler fikrinizi beyan ettiğinizde "olur mu lan karı gibi kaş mı alınır" derler.. şöyle bi durup düşünürsünüz. evet evet beyni uzatmakta olduğu saçlarıyla akıp gitmiştir zavallının. "e be yarrak kafalı madem her boka karı gibi dicen niye uzattın caaanım saçlarını" replikleri bir brain storming olarak sizde kalmalıdır.. anlamaz..
  • (bkz: joey tribbiani), (bkz: bakimli erkek)
  • (bkz: mahsun kirmizigul), ilk ciktigi zamanlardan cok farkli dikkat edilirse
hesabın var mı? giriş yap