• futbol yorumculari.
  • vay amk adam doktor demiş, öğretmen demiş...

gerçi haklısın, senin doğuran doktorun/ebenin; yetiştiren öğretmenin ayrı ama en başta ailenin ve senin amk!

türkiye şartlarında polis tir. gbt yapmaktan başka bir işlevleri yok. malin çalınır "bulunmaz o!" der, kavga olur, canım tehlikeye girer ortalarda olmaz. itiraz eden varsa eminönü olayını hatirlasin.

dzltm: muhtemelen bir polis mesaj attı. "çok vatanseversiniz, istanbul'un en berbat yerlerine gidip asayişi sağlayın" demiş.

olur, polis de hak arayan öğrencileri dövmeye, gbt'sini yaptığı kızlara asılmaya devam etsin.

dzltm 2: başka bir polis mesaj attı "36 saat nöbet tutuyoruz, senin ve ailenin malını, canını korumak için ama değmez"demiş.

ulan korumuyorsunuz işte! koruyun, bir kere de güçlüden, magandadan değil halktan yana olun aldığınız para helal olsun.

dzltm 3: işini iyi yapan müstesna polisleri tenzih ederim.

dzltm 4: arkadaşlar tamam sizler münferit olarak çok iyi birer polis olabilirsiniz ama elinizi vicdaniniza koyun, şu teşkilatta olanlar sizi rahatsiz etmiyor mu?

vazgeçtim, türkiye şartlarında milletvekilleridir.

5: bakın bunu yazmışım neredeyse bir yıl önce: (bkz: #80513077) yani evet doktorlar içinde de, öğretmenler içinde de işini düzgün yapmayan vardır, her meslekte var ama emniyet genel olarak "neme lazım" kafasında. hatta sadece emniyet de değil, hukuk sistemi de bu şekilde.

6: al işte, yine bir olay ve yine polisin can siperane olaya müdahalesi:(bkz: #94222013)

başka bir tane: (bkz: #93624941)

alın burada bolca örnek var: (bkz: turk polisinin ne ise yaradigi sorunsali)

polis arkadaşlar bana laf yetiştirip, eksi vereceklerine kendilerine ve meslektaşlarına cekiduzen verse de biz de rahat etsek.
  • tartışmasız. milletvekilliğ.
  • milletvekili, bakan, cumhurbaşkanı
  • kodumun imamları ve müezzinleridir. öğretmene laf edeceğiniz kadar bütün gün bu ne bok yediği belli olmayan, günde 5 defa 10ar dakikadan 50 dakika çalışan, aldıkları her kuruş haram olan imam ve müezzinlere laf edin.

edit: neden haram? çünkü iş yaptıkları süre günlük 50 dakika. saat ücretine 20 lira desek aylık gelirlerinin 501 lira olmaması gerekiyor. ama senin benim vergimden brüt 6-7 bin maaş alıyorlar. boğazınızda kalsın din tacirleri.
  • emlakçılar. net.

düdüt: işini hakkıyla yapanlar müstesna.
  • (bkz: zabıta)
    (bkz: bekçi)
  • "üst yönetim"
  • insan kaynakları
  • aktroller
hesabın var mı? giriş yap