• ya güzel kardeşim yat tamam kimse birşey demiyorda o patilerine biraz dikkat et :) arabının anasını ağlatmışsın her yer çizik :)
  • manzarası güzel olduğu içindir.
  • arka sokak'ta danagül bir sarman var.devamlı aynı arabanın üstünde takılmakta.bir yatışı var ki ben bu yaşıma dek böyle gerine gerine sereserpe yattığımı hatırlamıyorum.sanki arabanın sahibi paşazade.
  • kedi nasıl çizsin arabayı? tozdan, kirden patisi ile temizlik yapmıştır, ama tırnağını kullanmaz. yıkayınca geçer.

çizik değildir o, çizik olsa duramazsın.
  • arabanın tekerinin altında motor kaputunun içinde yatmalarından daha iyidir. çok kez arabayı yıkattığımda camın ortasında pati izleri gördüm ama arabanın deseni gibi çok yakışmıştı camı silmedim.
    masum hayvan zararı yok yatsın uyusun.
  • her yeri beton olan şehirlerde medeniyet yoksunu çomarların, sokak köpeklerinin ve arabaların gazabına uğrayan kedilerin son çare olarak bulduğu birkaç zorunlu dinlenme yerlerinden biridir.

bu konuda da taciz edilmemesi ve özen gösterilmesi gereken kediciklerdir*.
  • kendini daha güvende hissettiği içindir..
    zavallılara yaşam alanı mı kaldı ki ne yapsın yavrucaklar?
    lakin çizmediğini iddia edenin başına gelmediği için bilmemektedir..
    kedi patisine lafımız yok lakin çiziyor sıpalar..

keşke hayvanlara zarar veren 2 ayaklı hayvanların kaportalarını buz pateni sahasına çevirseler..
  • iki ekleme ile katıldığım önerme:

- metale göre daha yumuşak bir zemini olduğu için üstü açılıp kapanabilen cabrio araçların tavanını tercih ediyorlar. (etrafta varsa)

- kışın motor ısısından yararlanabilmek için ön kaputu tercih ediyorlar.
  • kedi patisinden araba çizilmez sevgili arkadaşlar, birbirimizi kandırmayalım.

bırakınız yatsınlar.
  • arabamda yatıldığını görünce çok mutlu oluyorum. sabah camda pati izleri, ordan fıtı fıtı yürümüş. çalıştırmıyorum sileceği, bence dünyanın en güzel şeyi kedi patisi abi.

ama çizilmez konusuna katılmıyorum. evde de iki tane kedim var, arabayı garaja soktuğum zaman koşturur hemen tepesine zıplarlar. arabanın anası ütüldü çünkü bu ipneler çıkayım ineyim derken kayıyorlar ve otomatikman içlerinden wolverine çıkıyor kaportaya tırnakları taktırıp durma çabası derken hoop nurtopu gibi bir çiziğiniz oldu. ben de artık saldım çizin amk karışmıyorum diyip gidiyorum.
hesabın var mı? giriş yap