• kelimelik adlı oyunun bota karşı oynanan versiyonu imiş. henüz indirmedim, oynamadım bilmiyorum ama gerçek kişilerle oynamaktan sonra nasıl bir etki yapacak merak ediyorum.
  • varsa güzel olabilir. araştırmalar başlasın.
  • asıl oyuna pratik amaçlı oynanabilir keyifli oyun. sonuçta botlar değişik kelimeler yazarsa dağarcığımız gelişebilir.

atakan baya kötü, ama bilge de bok gibi oynuyor, taktik gözetmeden paldır küldür yazıyor. henüz emekli amcayla oynayamadım.

bakalım emekli mehmet amcanın dağarcığında nasıl kelimeler var. göriciiz.

bi de nick değiştirmeye 1 küsür lira para istiyor onu anlamadım niyedir.
  • mehmet amcaya az kaldı. diğerleri beş para etmez. saçma yerlere kelime yazıyor. umarım emekli amca zorlar. yoksa keyifsiz.
  • tam olarak istediğim oyundu, geldi. metroda oynanabiliyor, günlerce süren oyunlardan da kurtulmuş olduk. ayrıca derdi oyun değil de boş muhabbet olanlarla da uğraşmadan mis gibi oynanıyor. kelime öğrenip gerçek oyunda biraz daha iyi performans göstermemizi de sağlayabilir. mehmet amcayla oynayana kadar biraz vakit verelim bakalım. bilge pek dişimize göre değil.
  • dünden beri hiç düşünmeden hamleler yapıp ihtiyar hacıyı bile dize getirdiğim kolay oyun.

seviyelerin hiçbiri beni zorlamadığı gibi keyif de vermedi açıkçası. sadece yeni birkaç kelime öğrenebildim o kadar. ihtiyar hacıyla oynayabilmek için saçmasapan hamleler yapan kız kurusuyla bir sürü maç yapmak zorunda kaldım. bayağı sıkıcıydı. velhasıl canlısı daha güzel, daha heyecanlı, daha zorlayıcı.
  • diger oyun icin "alistirma" olsun diye indirdim ve fena da bulmadim. su an icin henüz en zor seviyeyi görmedim ama edvar diye bir kelime varmis onu ögrendim. keske yazilan kelimelerin anlamalrini da gösterse.
  • kazanınca “bir latteni içerim artık. :)” diyen bot’a “zıkkım iç” deme imkanı tanımadığı için beğenmediğim oyun.
  • bu oyunda mehmet amcayı yenme şansınız yüzde 10dan fazla değildir.
    en azından bende öyle *

(bkz: tdk yı hatim ettim ben)
  • yeni keşfetmemle beraber sardığım,gereksiz vakit kaybından kurtaran,amacı dışında kullanımı önleyen oyun. şimdilik iyi aramız ne zaman sıkılırım bilmem.
hesabın var mı? giriş yap