• post-modern marilyn monroe
  • (bkz: kimber henry)
  • en yüzeysel tanımlamayla amerikalı sarışın aktristtir.

ama niptuck daki hallerinden midir nedir bilinmez ne zaman bir yerlerde görsem içimi bir hüzün kaplar. 32 yaşındadır yakında elini eteğini bu işlerden çekmek durumunda kalacaktır ve uzaklarda bir yerlerde bambaşka insanlar arasında yaşamaktadır. onu bulup alıp sahiplenmek istiyorum en maço hallerimle. hiç öyle bakmayın. evet. yağmurda ıslatıp battaniyeye sarıp sarmalamak şöminenin önünde güney kore filmleri izlemek istiyorum. acayip fanteziler peşinde biri değilim sadece bu kadın bendeki erkeksi duyguları dürtüyor o kadar.
    bir de hakkında ileri geri konuşanları not ediyorum mütemadiyen. psikopatım evet

(bkz: seni seviyorum lan)
  • starship troopers 2 hero of the federation'da "sanatını" konuşturmuştur.
  • nip/tuck'da christian troy'un ateşli aşığı kimber henry rolü ile tanıdığımız 1976 doğumlu aktris. 2001'de bir derginin yaptığı en güzel 50 listesine girmişliği, 2004'te maxim ve stuff dergilerine kapak olmuşluğu vardır. nip/tuck'ta ilk 2 sezon ara ara rol alan bu sarışın afet sonraki 5 sezonda kendine düzenli olarak yer bulmuştur.

ne kadar güzel olduğunu anlamak için bir resim
    dizide ne kadar ateşli olduğunu anlamak için bir video
  • marilyn monroe ya benzeyen saçları, kocaman göğüsleri, incecik beliyle nip/tuck ın efsanevi kimber'ı. sarı saçları sevdiren insan kendisi. ayrıca dizideki halleri ve tavırlarıyla da acaba bu kadın gerçek hayatta da bu kadar seksi mi sorusunu sorduruyor cnm.

bir de nasıl katlandın 6 sezon boyunca christian a arkadaşım? bunu bizzat sormak istiyorum.
  • bence yeryüzünün en güzel kadını. liseli bir ergen gibi aşığım kendisine. hele o keskin dudakları yok mu, içim gidiyor şerefsizim. oynadığı rol bile soğutmuyor, bakmaktan kendimi alamıyorum.
  • castle'da esmer haliyle baş döndüren güzel oyuncu.
  • uzun zamandır ortalıklarda görünmeyen en güzel kadınlardan biri...

n'oldu olum kadına? balta girmemiş ormanlara mı götürdüler, şatoya mı kapattılar, n'aptılar?!
hesabın var mı? giriş yap