• amerikalıların mezhebinin ne kadar geniş olduğunu göstermiş şarkıcı. bu şarkıları türkiye'de yazsa hanzolar tarafından tecavüze uğrardı.

''and when were done, i don’t wanna feel my legs and when were done, i just wanna feel your hands all over me, baby'' şeklinde sözleri olan şarkılar söylüyor. favorim ise ''i like that there, yeah that there, a little more to the left yeah right there'' sşlfjdlfkjkdlfj amk.
  • menajeri tim witherspoon ile nişanlanmış şarkıcı.
  • r&b şahsen pek anladığım/dinlediğim bir tarz değil ama kendi alanında yetenekli bir isim kelly rowland, başarılı bir r&d şarkıcısı.
    destiny's child yıllarını düşününce, radio 1 live lounge için yorumlamayı seçtiği parçalardan birinin bir underdog olması manidar.
    http://www.youtube.com/watch?v=-vdvfmsz2i4
  • düetini nelly ile yaptığı 2002 yılındaki dilemma şarkısı ile gönüllere taht kuran şarkıcı.
  • neden bir türlü patlayamadığını merak ettiğim şarkıcı, sesse ses, vücutsa vücut, seksi kliplerse klipler, onla bunla düet yapmaksa düet...

olmadı bir türlü olmadı, tatlı da kadın halbuse.
  • bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama bana göre work şarkısı gelmiş geçmiş en iyi pop şarkılarından birisidir.
  • kız yada erkek gruplarının parlamasının ardından hakkettiği çıkışı yapamayıp daha sönük kalan grup üyelerine en iyi örneklerden biri. gezinirken denk geldim. unutmuşuz kelly yengeyi. içim buruk bir şekilde izledim eski kliplerini. hakettiği yerde olmayan bir yıldızdı kendisi.
    edit: kelly için buraya 2018 entrysi bırakayım, gündemden düşmesin yengemiz.
    edit 2: 2020 yılı büdütü.
  • feat nelly- dilemma parçasıyla tanıyıp sevmiştim kendisini, work ile hayran kaldım.
  • yeni single'ı kelly ile geri dönmüş şarkıcı. şahsen fena bulmadım şarkısını; ama bu kadının neden bir türlü dikiş tutturamadığının cevabı gibi adeta. rüzgar ne yöne eserse oraya gidiyor kendisi. sanki bir beyoncé demosunu almış da, yoncé kısımlarını kelly olarak değiştirip yayınlamış. bu "aşırı zenginim, aşırı mükemmelim, seni satın alırım bebeyim." sözleri carter familyasından gelince ikna edici oluyor da bu kadında o inandırıcılık yok bence.

halbuki sister'ı beyoncé amerikan marketini avucunun içine almışken kelly, when love takes over, commander veya down for whatever gibi şarkılarla avrupa radyosuna yem atmaya devam etseydi hem şu an ingiltere marketi başta olmak üzere avrupa'nın genelinde bir dans-pop/edm ikonu statüsüne erişebilirdi hem de bu tarzın beyoncé'nin hiç bulaşmadığı bir tür olması sayesinde bir türlü kaçamadığı karşılaştırmaları önlerdi. kendi niche sound'unu bulmuşken neden geri topukladı anlamış değilim. bu kadının hedef marketi kesinlikle avrupa ve avustralya olmalıydı. herkes kendi evinde estirecek diye bir kural yok ya.

michelle williams'ın kaderi baştan mühürlenmişti de kelly kartlarını doğru oynasaydı beyoncé'ye göre daha küçük ama yine de sadık bir kitle edinebilirdi kendisine.
  • grand theft auto 5 'de usul usul araba sürerken work adlı şarkısı radyoda çalınca hemen shazam ile kimlik bilgilerine ve şarkısına ulaştığım über sanatçı. work şarkısı harikulade.
hesabın var mı? giriş yap