• youtube'da olup facebook'ta olmayanlari facebook'a, facebook'ta olup youtube'da olmayanlari youtube'a upload eden synchronization tool.
  • educatedearın yaptığı videoların kenarına bi katkısı varmış gibi kemal ekşioğlu yazan emek saygısızı adam. alkışlarlayaşıyorum'un videolarını komple yükleyip yanına da isim yazmakla olmuyor bu işler.
  • kendisi internette olan biteni iyi takip ettiğini düşünse de çoook ama çooook geriden gelmektedir.

2 şey paylaşıp adını altına yazan adam olunuyor şu ülkede yemin ediyorum sinirden elim ayağıma dolaştı . ille biz de yapıp biz de mi adam olalım. son paylaştıklarına bakıyorum. (bkz: nyan.cat) , (bkz: giga puding), 30 yıl önce çıkan avustralyadaki erkek kıtlığını haberi ve ekşi sözlüğün (bkz: engellenmiştir) videosu. adamdaki yüzsüzlüğe bakın utanmasa engellenmiştir videosunun altına adını yazacak ya.

giga puding reklamı 7-8 ay önce oldu bitti, sen ne diye börtletiyorsun bunu yine ? tamam görmedin ama aç bak değil mi bi ne zaman çıktı bu paylaşsam mı de ? nyan.cat de 2 dk dayanmış bir de utanmadan kediye dibine kadar zoom yapmış belli olmasın diye site.

bir de bir havaları var yok öyle yaparım böyle ederim. türk insanı da bir tarafını kaldırmıyor mu şu adamın o daha beter. 250.000 fanı var adamın. sonra formspringte, orda burda sizi arkadaş olarak eklemesin, sonra neden diye sorunda "beğenmedim eklemedim!" desin. eklemez kardeşim, eklemez. şu adamı facebookta 250.000 kişi takip etmeseydi kızlar yüzüne bakmazdı. ay sakala bak ay saça bak, makinacıların neden hepsinin saçı sakalı uzun demeyi biliyorsunuz. adamın hayatı boyunca tek yapabildiği internette gezmek, facebooktan ve youtubetan video izlemek resmen. 1000 kişi alan açıköğretim bölümüne 2. belki de 3. yılında anca yerleşen adam ya yapmayın şunu.

bu adamın paylaştığı şeyleri yapabilecek 10 tane adam getireyim buraya ama birini adam yerine koyup dinlemezsiniz. şu adamn paylaştığı videoları basitçe en çok paylaşılan, facebookta like alan, youtubeta haftanın en çok izleneni olan envayi çeşit videoyu bulup indirecek bir program yazıp, sonra zevk için üstüne şu google görsellerden muhtemelen "güzel manzara resimleri", "en iyi fotoğraflar" diye aratıp oraya eklediği resimlerin yarısını çekebilecek, evine döndükten sonra fotoğrafları işlerken paşa paşa dersini çalışan, sonra günün videolarına adını yazıp, güzel resimleri ekleyerek kemal ekşioğlundan daha iyi bir fan grubu oluşturabilecek aynı zamanda part-time bir işte çalışarak ailesine para kazandırabilecek adamlar tanırken şu adamın bi tarafını kaldırmayın ya.
  • öğretmeni çok pişmanmış. ona adını yazmayı öğretmemeliydim, diyor. başka da bir şey bildiği yok zaten.
  • umut sarıkaya karikatürlerinin altına ismini yapıştıran kişi.

başka bir şey yazmaya gerek görmüyorum hakkında.
  • reddit'ten, 4chan'den vb. yerlerden çalıp çırpıp koyduğu görseller ve videoların tek tek çetelesini çıkartıp facebook sayfasına koyunca beni sayfadan banlayan paylaşım hırsızıdır.
  • 0
  • başka bir ülkede olsak kan alırlar bu arkadaştan. burada meşhur oluyor.
  • bu şahsın soyadı yüzünden, internet aleminde ekşi sözlük'ü onun kurduğunu sanan adamlar var.

(bkz: eğitim şart)
  • video falan yapmayan, tek yaptığı çalıp çırpmak olan; başkalarının büyük uğraşlarla hazırladıkları videoların üzerine kendi ismini yazarak kendi sitesinde paylaşıyor olması ve bunu yaparken videonun asıl sahibine ait ne bir link ne bir isim vermesi dolayısıyla haysiyetinden şüphe ettiğim kişi.

"futbulcuların gol sevinclerinde hayal ettiklerine dair" * videonun orjinali için buyrun:

http://www.youtube.com/watch?v=aleyskw2loq
    http://vimeo.com/42976861
hesabın var mı? giriş yap