1052 entry daha
  • benim için çok anlam kazanmış olan başlık. bunu ayna karşısında yaptığımdan bahsedecektim ki en beğenilen entryi gördüm.

bizi rahatlatan şey anlatmaktan çok anlaşılmaktır. ben aynadaki yansımamda beni anlayan birini görüyorum. gözlerinden, kaşlarının duruşundan, her zerresinden beni anladığı çok belli oluyor. o yüzündeki ifade varya, işte benim hissettiklerimle tamamen aynı. hem genellikle yargılamıyor beni. bir gün sevdiğim kadın da öyle olacak. o anlattığında ben, o olacağım. ben anlattığımda o, ben. aynaya baktığımda onu göreceğim.
  • en sevdiğim şeylerden biridir. bir tık ötesi, iletişimi arttırmak amacıyla eşyalarla konuşmak olur :)
  • hislerimin ve düşüncelerimin karşılık bulacağı kadın benim bulana kadar devam ettireceğim eylem sanirsam.
  • ihtiyaçtır. gerekli bir meditasyondur. bedavadır.
    anlarsın, anlatırsın, dobrasındır, konuştukça açılan açıldıkça ağlatan ağlattıkça rahatlatandır. bu yüzleşmeden sonra bazı şeyler daha yolunda olduğu kadar burukta olur ama işin özü sonsuz iç rahatlığıdır.
    arka fonda da şöyle birsen tezer çalsın da ağlayak dedirtendir.
    birsen tezer - delikanlı
  • “allah da benim belamı versin” diyerek bolca yaptığım eylem
  • yolda izde baya baya havaya, çıkmaz sokaklara, özellikle bayırlara dağa taşa kendi kendime konuşuyorum. işin tuhafı genelde biri görünce baya gülümsüyorlar hoş gülerlerse bi şey daha diyorum daha da gülüyorlar öyle cümbür cemaat güle ede geçiyor yani bir yerde baya sempatik oluyor
  • delirmemek için sık sık yapılması gereken eylem.
1279 entry daha
hesabın var mı? giriş yap