• ankara karum, tunalı, yedinci cadde ve bilkentte şubesi bulunan optik.
  • aldığım bir gözlükten sonra adresime bana bundan sonra alacağım gözlükler için yüzde bir indirim kartı yollayıp cimriliğini ispatlamış, lütfetmiş optik
  • satış sırasında başka satış sonrası hizmette bambaşka bir tutumu olan mağaza müsvettesi.

satış sırasında dünyanın parasını vermeye ikna etmek için "yere atarak kırın gözlüğünüz değiştiririz" diyen adamlar. 3 ay sonra gözümde duruken kırılan gözlüğü götürdüğümüzde yüzümüze "bu gözlüğün kırılmayacağını inandığınız için hata sizde" demişlerdir. hata bizdedir, kent optiğin kapısından girendedir.

not 1: 2 hafta süre verdiler tamir için 9 gün sonra gidiyorum bu ülkeden
    not 2: şu anda tamir edebiliriz gözlüğün köprüsü kırılmış sadece ama garanti kapsamına girip girdiğini öğrenemek için fabrikasına yolluyoruz dediler.
    not 3: kılıfı da yırtılmış artık nasıl kullnaıyosanız dediler.
    not 4: bana bi de yalancı dediler.
  • numaralı bir gözlüğe çerçeve cam falan her bişey dahil 1000 lira fiyat vermiş gözlükçü.. sigortam var diyecektim diyemedim sözlük ayrıca yok altın kaplama değildi çerçeve..
  • suadiye şubesinde görevli hanımefendi, yıllar önce başka bir mağazadan almış olduğum rayban wayfarer'ın yalama olan saplarını ücretsiz değiştirmiştir. tamamen kendisi dikkat etmiştir sapların durumuna verin kayıt alalım gelince sizi ararız dediler. vallahi çok memnun oldum.

edit: hülya hanım oluyormuş kendisi
  • benim gibi yüksek numaralı gözlük kullanıyorsanız ve bu nedenle yüksek oranda inceltilmiş cam alıyorsanız uzun ömür kullanacağınız camları alabileceğiniz bir yer kent optik. (optimum şubesi)
    sanırım burcu hanım yardımcı olmuştu bana ve kampanya olduğu için bir gün sonra gelmemi söylemişti. bu nedenle %50 fiyat indirimi almamı sağladı. böyle satışçılar varmış dedirten bir yer.
  • ankara armada mağazasından kendim ve kızım için iki adet gözlük aldığım mağaza. gözlüğümü kargoya vermeden önceki ambalajları müthiş. tank geçse gözlük sağlam kalırdı, o derece yani. çalışanları tuğba hanıma da göstermiş olduğu ilgi için ayrıca teşekkürler.
  • ankara armada ve cepa şubelerinden 4. gözlüğümü aldım, gerçekten güzel bir satış hizmeti var. getirdikleri gözlükler kaliteli ve estetik. satış sonrası hizmet olarak, kendilerinden aldığım ve hor kullandığım için yalama olan ve yamulmuş iki gözlüğümü sorgusuz sualsiz ücretsiz tamir ettiler. ayrıca başka bir mağzadan aldığım ve camını kırdığım gözlüğümü de onardılar. ancak kampanya denk getirmek gerekiyor, kampanyasız fiyatlar biraz uçuk olabilir.
  • tunalı şubesi çalışanları müşterileri tiplerine göre değerlendirip alıcı veya değil diye ayırarak büyük hataya düşüyorlar şahsen beni kaybettiler.. oysa ki tüm zamansızlığıma rağmen eyeliner bile çekmiştim tamam saçım aceleye gelmiş olabilir ama üstüm ütülü ve temizdi belki süt lekesi vardı belki haa bir de ayakkabıları boyamayı unutmuşum tozluydu, mağazada 3 görevli ve 2 müşteri 2 de yancı 4 kişi olmasına rağmen merhaba bile dememelerinin sebebi ondan sanırım. ne yapalım ben de daha kalabalık olmasına rağmen yanındaki atasun optik'e girdim, hiç aklımda bile yokken kent optik'ten alacağım iki güneş gözlüğü parasına numaralı gözlük artı kırılmaz/çizilmez mavi ekran filtreli 5 yıl garantili inceltilmiş cam işine girdim iyi ki benimle ilgilenmediniz sayın kent optik sayenizde göz sağlığım için daha mantıklı bir iş yaptım ve o kadar kalabalığa rağmen hem benimle bıkmadan ilgilenip hem de diğer müşterilerin gönlünü hoş eden bir çalışan tanıdım.
  • galiba kapatıp gittiler.
hesabın var mı? giriş yap