şükela:  tümü | bugün soru sor
  • vitek'in vefatından sonra gruba dahil olan eski decapitated davulcusu, aka krimh. kendisi 1989 avusturya doğumludur. 2009-2012 arasında decapitated'in deli davullarına hayat vermiştir. daha önce thorns of ivy grubunda çalmaktaydı, bir de 2004'ten beri krimh adıyla yaşattığı bir projesi vardır, hala da bütün enstrümanları kendi çalarak projeyi devam ettirmeye çalışmaktadır. ayrıca 2013'te inferno apandisit ameliyatı olduğunda, bir süre behemoth'a konserlerde eşlik etmiştir. ekstra olarak gitar, bas gitar ve piyano çalar, konserlerde beline 2 tane yedek baget sıkıştırır.*
  • vitek'in vefatından sonra gruba dahil olan yetenekli polak arkadaşımızdır. çok temiz ve akıcı bir çalış stiline sahip olan bu arkadaşımız ihtiyaca göre yine polonya menşeili gruplardan olan behemoth la birlikte session eleman olarak konserlere çıkabilmektedir. bunların yanı sıra kendi projeleri de mevcuttur. gitar ve klavyeye de hakim olduğu görülür.
  • 2014'ten itibaren septicflesh kadrosunda yer alan davulcu.

    aynı zamanda kendi solo projesine de devam ediyor. son albümü gedankenkarussell'i kendi youtube kanalından paylaşmıştır. buyrunuz, dinleyiniz:

    https://youtu.be/qkfxnstnwv0
  • son zamanların en iyi metal davulcularindan ve sanatçılarindan biri kuşkusuz. hem yazdığı davul partisyonlari ile, hem de müziği cok iyi yorumlamasıyla özgün bir müzisyen. ayni zamanda gitara da hakim. kendi besteleri ve albümü bulunmakta. gedankenkarussell albümü cidden çok başarılı. the harm adlı parça ise o albümdeki favorim.
  • behemoth live inferno nun davulunu yani tahtını emanet edebileceği ender yeteneklerden