şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 15 ya da 20 sene sonra baya unlu bi isim olacak kendisi.

şuan taninmadigina bakmayin.
  • halihazırda koç holding'in 4. kuşaktan tek erkek varisi. muhtemelen koç holding yönetim kurulu başkanlığı'na da en genç yaşta geçecek olan kişi olacaktır. ali koç 70 yaşına kadar yönetim kurulu başkanlığına devam etse bile 29 yaşında holdingin başına geçmiş olacak. böyle bir ailede bu şekilde doğmuş olmak oldukça değişik bir duygu olsa gerek.
  • yıllar sonra eğer hala ölmemiş olursa dünyanın sayılı zenginlerinden biri olacak olan kişi. koç holding'in hâl-i hazırda tek veliahtı. kendisi şu anda 8 yaşındadır ve muhtemelen nasıl bir zenginliğin içinde olduğunun pek idrakinde değildir.

hayat çok enteresan. 8 yaşında çocuk hakkında konuşuluyor falan.
  • neden tek veliaht olarak görüldügünü anlayamadigim ufaklik. seriat düzenine gecip, kadinlari mirastan mahkum birakmaya basladik da benim haberim mi olmadi? bildigim kadariyla bir kiz kardesi, 2 de kuzeni var. sabanci ailesinde o kadar erkek cocuga ragmen güler sabanci'nin sirketin basinda olmasi da mi bir seyler anlatmiyor size?
  • o zaman (bkz: güler sabancı) ne oluyor dedirtendir.
  • burayı okuduktan sonra bana beşbin dölar fişeklemesini istirham ettiğim kıymetli küçüğüm.
    kendisini isterse parkta sallarım, isterse kaydıraktan kaydırırım.
  • fenerbahçe'ye önemli hizmetler verecek olan efsane başkan ali koç'un oğlu. kendisi de 30lu yaşlarında fenerbahçe yönetimine girecek, 50'li yaşlarında ali koç'tan 3 sonraki fenerbahçe başkanı olacaktır. başkanlık süreci ali koç dönemi kadar başarılı geçmeyip daha kısa sürecek ama gittikten sonra bile kötü anılmayacaktır. aynı zamanda koç holding yönetim kurulu başkanı olup, iş hayatı oldukça başarılı sürecektir.*
  • ileride siyasete atılıp hepimizin başkanı olacak zengin bir çocuk.
    edit: ve tatlı:)
  • dolardan bile hızlı yükselecek olan şanslı çocuk
  • 15 yıla kadar, şu anda prenses sendromuyla büyütülen küçük kız çocuklarının rüyalarını süsleyecek delikanlı olacak.
    edit: bir alta yazan arkadaşa da gülesim geldi. sen cok yaşa emi. kerim rahmi koç başlığında güler sabancı'yı övmek ne alaka. melek yargıcı mısın sen.