şükela:  tümü | bugün
  • şubat ayında inkılap kitabevi tarafından yayımlanacak olan zafer algöz'ün ikinci kitabı.
  • zafer algöz'ün oğlunuzu ibne olmaktan nasıl kurtarırsınız* ve haşırt dı bilekbord dan sonra üçüncü kitabı.
  • babama rahatca okusun diye alacagim kitap. kitapta zafer algoz’un “ertugrul ilgin, cüneyt gökçer, fikret hakan, öztürk serengil, nur subaşı (ve elbette kedisi siyami bey), süleyman seba, kamran usluer, cem yılmaz, can yılmaz” ile yaşadığı anilara yer verildigi belirtiliyor.
  • kitabı çıkar çıkmaz aldım. ve zevkle okudum bitirdim hemen. haşırt dı bılekbord kitabını da çok beğenmiştim zaten.

bu kitap, haşırt di bılekbord gibi çok komik anılardan ziyade biraz ustalara saygı kuşağı tadında olmuş. zafer algöz, eski duayen tiyatrocularla olan anılarından bahsetmiş. ilk kitabı okurken kahkahalarla okumuştum, ama bu kitapta da vay be kimler gelmiş geçmiş tiyatro dünyasından, ne güzel ilişkiler yaşanmışlıklar varmış dedim.

anı kitapları seven birisi olarak bu kitabı çok sevdim ve bir solukta okudum bitirdim. sizde seviyorsanız bu tarz kitapları, kesinlikle tavsiye ederim.

umarim yazmaya devam eder zafer abi.
  • cok guzel kitap be... oyle isitti ki icimi, tarifi zor... nazim hikmet der ki; "guzel bir seyi oyle uzun uzun anlatamam, guzelligini tarif edememekten korkarim.." (tam hatirlayamasam da bu mealde bir sozdu) ben de anlatamiyorum, okuyun.