• 10 dakikadır gülünce dellendiğime delalet görüntü.
    kim bir grup asker ve ailesini ziyarete gitmiş. herkes zıp zıp zıplıyor.
    inanılmaz bir kontrol var , biraz önce kim için önünde bulunan insan kalkanını aşmaya çalışanlar biraz sonra başkasını tutmaya çalışıyor.

en çok kim jong gemisi ile uzaklaşırken kendilerini suya atanlara yaptığı hareket efsane.

-gelmeyin, geri gidin lan

https://www.youtube.com/watch?v=rogw-ljnf_q

mesaj yoluyla gelen soru;
    zapteten, karakter sınırından icat ettiğim zaten varolan bir kalıp,
    ben de ilklerimi yaşıyorum
    zaptetmek -zapt eden ,zapteden olacak
    siz siz olun bilmediğiniz kelimeye bulaşmayın

edi; başka link
  • birisinin arkasından denize dalmak ne demek, yazın kız arkadaşıma deniz suyunun sıcak olduğuna ikna etmem 15 dakikamı alıyor,
    insanın kim jong olası geliyor. adamlarda nasıl sevgi var, yok bu zorla olacak şey değil adamlar samimi seviyor.
  • finaliyle kahkaha attıran videoya konu olan grup. tombik reyizin yüzündeki ''manyak lan bunlar'' ifadesi ve el hareketi beni benden aldı.
  • bu herif karate falan biliyor mu acaba ? böyle yanakları tokatlanmalık bir tip. karşına alıp dalacaksın bir güzel.

bir de bir millete ettiği eziyet var tabi.

yazık amına koyim ya. şu insanların ruh hallerini tahayyül dahi edemiyorum.

baskı, zulüm, samimiyetsizlik diz boyu.

inşallah zihniyetin de sen de geberirsin tez zamanda.
  • halka dayatılan lider kultunden ötürü ortaya çıkan durumdur. karizmatik kültür tarihten bu yana toplumların ortak şizofrenik tavrıdır. firavunların kendini tanrı ilan etmesi, sezar'a daha yasarken yapılmaya başlanması, islamda özellikle alinin konumu göz önüne alındığında insanoğlunun tavrının pek değişmediği görülür.
  • seviyor abi adamlar herhalde. dikatör miktatör. adamlar diktatör seviyor da olabilir. :d
  • bunun babası öldüğünde sokakta ağlamayanı dövüyorlardı..

haliyle tiyatro devam ediyor..

beni (kim jong'u) görünce "çok sevineceksiniz yerinizde duramayacaksınız yoksa skerim" şeklinde ikinci bi talimat gelmiş olabilir!!!
  • şu adamdan nefret ediyorum.koca ülkeyi akıl sağlığı merkezine çevirmişler.
  • nasıl abd imzalı bütün dünyada bu adamı kötüleyen haberler yapılıyorsa, kuzey kore'de de benzer propagandalar yapılıyor. halk kim'i çok seviyor, onun için ölüme hazır gibi. hatta halk, amerikan halkının çadırda yaşadığını zannediyormuş. halkı bu şekilde motive ediyorlarmış(kaynak okuduğum bir haber)
hesabın var mı? giriş yap