şükela:  tümü | bugün
 • çok hoş bir klip e sahip doves un yeni single ı.klibine http://www.youtube.com/watch?v=ws9kdl4hy34 adresinden ulaşılabilir
 • öncelikle, ben bu kadar yumuşak müzikleri seven bir insan değilim. doves grubunu da bu şarkıyla duydum ilk, düşünün. diğer şarkılarını bir dinleyeyim dedim, yok, olmuyor, dinleyemiyorum bu tarz müzikler. ama bu şarkıda açıklayamadığım bir şeyler var. sözler olamaz, anlamıyorum bir kelimesini bile. ama ben bu şarkıya aşık oldum sanırım. klip çok güzel, ama nedeni bu değil, nedenini ben de bilmiyorum ama evet, ben bu şarkıya aşık oldum..
 • doves'un 6 nisan 2009 çıkış tarihli 4. albümü.
  albümün tamamını grubun myspace sayfasında dinlemek şu an için mümkün.
  henüz yeni yeni tadıyorum albümü fakat müzikal açıdan oldukça farklı şarkıların olduğunu ve genel olarak mükemmel bir albüm olduğunu şimdiden söyleyebilirim.

  albümle ilgili haberlerde, the chemical brothers'dan tom rowlands ve massive attack'la da çalışmış dan austin gibi isimler de yer alıyor.
  dinledikçe daha çok seviyorum, tekrar buraya dönücem sanırım.

  http://www.myspace.com/dovesmyspace

  1. jetstream
  2. kingdom of rust
  3. the outsiders
  4. winter hill
  5. 10 03
  6. the greatest denier
  7. birds flew backwards
  8. spellbound
  9. compulsion
  10. house of mirrors
  11. lifelines

  i-tunes bonus tracks
  12. ship of fools
  13. the last son

  japan bonus track
  14. push me on
 • berbat geçen bir işgününün ardından dinlendiğinde insanın üzerindeki tüm olumsuz havayı dağıtmak gibi güzel bir huyu olan doves şarkısı, bir nevi terapi.
 • sarkinin buyuleyici guzelligi, albumdeki diger sarkilara haksizlik yapmaniza neden olabiliyor; mesela ben hala bu kraliyetten ayrilabilmis degilim.
 • doves'un muhteşem şarkısı, şarkı gibi klibide pek güzel içten ve sade, birde herşeyi bırakıp gitme isteğini durdurulamaz şekilde coşturuyor.
 • alıp götüren şarkı. dinlerken başka bir şey yapmayı imkansız hale getiriyor, gözünüzü kapatıp dinliyorsunuz sadece. çok güzel yol şarkısı olur bundan. klibi de o hesap zaten. sanki klipten ayrı kulaklıkla dinler gibi izliyoruz her şeyi.
 • tartışmasız, 2009'un en başarılı şarkısı. şarkının a, b, c, d, e, f..... kısımları falan, ulan her biri ayrı ayrı mı güzel olur. doves zaten dünyanın en bi' hak ettiği yerde olmayan, aaaahm siz nasıl diyor andırreytıd, grubu ve fakat bu şarkıları aşmış, hatta ve hatta olayı bitirmiş.

  mesela benim deli gibi taptığım, ayıldığım, yer yer bayıldığım bir insan yakın zamanlarda ölürse şayet; oturup bu parçayı 4945 kez dinleyebilirim. hem de 1 dakika içinde. uuuğv.

  "basit ama kompleks" şarkılar kategorisinin bana göre zirvesidir bu şarkı. video klibe hiç değinmeyeceğim; yoksa göz yaşlarımı tutamam. bu da beni üzer. az değil, çok üzer. bakıyorum....... evet hælæ daha üzeceğini düşünüyorum. six feet under izleyen her insana çok koyar olm şarkının klibi..........hüzünlübirtakımnoktalar

  doves, kurban olayım size ben yæææ.
 • insanda "kalk lan kalk kop git buralardan" hissiyatını derinden hissettiren tatlı şey...

  p.s. sözlük erkeklerine selam etmiyorum , biraz duygusal takıldım please
 • bana styx'in boat on the river'ını hatırlatan şarkı. ama bu şarki boat on the river'dan 56870 kat daha güzeldir ayrica onun gibi akdeniz akşamları formatında değildir. kusana kadar hatta yeni akdeniz akşamları olana kadar dinleyelim, oley.