şükela:  tümü | bugün
 • 5 temmuz 1983 dogumlu 6-6 boyundaki guard. 2004 nba draftinde utah jazz tarafindan 1. round 16. sirada secilmi$tir. bu sezon houston rockets formasi giyecek.
 • yeni evi minnesota'da kuvvetle muhtemel daha çok kendini gösterme fırsatı bulacak, gerald greenla takas oldu.
 • tutuklanmış ve hastaneye yatırılmış oyuncu.

  "kirk snyder’ı hatırlıyor musunuz? hani şu 2004-2008 yılları arasında 5 nba takımı dolaşan, bir sezonunu da mehmet okur’la utah’da takım arkadaşı olarak geçiren, biraz gergin, anlaşılması güç, saha içinde zor, dışında ise takım arkadaşlarının tabiriyle ‘anlaşılması zor biri’ olan snyder’ı.

  işte o snyder tutuklandı. hayır kanunla başının belaya girmesi değil asıl hikaye. nasıl girdiği daha büyük mesele. snyder evinin 100 metre ilerisindeki bir komşusunun evine camı kırarak girdikten sonra içerideki kadının bağırması üzerine onu iterek büyük bir hızla üst kata fırlayıp uyumakta olan kocasını uzun süre dövmüş. olay yerine gelen polis birkaç dakika sonra evinde yakalamış snyder’ı. pek normal bir durum değil mi? kesinlikle.

  bu garip suçun nedenleri ise snyder tutuklandıktan sonra ortaya çıktı. hapishanede hiçbir şey yemeyi reddeden snyder’ın yapılan psikolojik incelemesinde ‘akli durumu yetersiz’ olduğu için bir hastaneye sevkedilmesine ve yargılanamayacağına karar verildi."

  http://www.ntvmsnbc.com/id/24976034/