• dişe ve bardağa bulaşmadığı sürece sorun yoktur
  • bizim hanima yakismayan renktir. kendisi de bilir.
  • legend - wait for it - daryyy
  • kusursuz yapilmis ten makyaji ve cercevelenmis dudakla harika olur. bronz tonlarda yapilan makyajlara da cok yakisir. ınce dudakliysaniz, dudak cizginiz belli degilse kullanmama opsiyonunuz var. beyaz olmayan dislerde biraz kotu durur ama mavi alt tonlu kirmizi rujlar bunun icin is gorur.
  • her kadına, her kıyafete, her ortama uyan bir ruj değildir asla. risklidir ama doğru kombinasyonda kullanıldığında kozmetiğin en vurucu silahıdır.
    aynı zamanda, bir geline de en yakışmayan ruj rengidir bana göre.
  • ozellikle beyaz/acik/bugday ten - renkli goz ile harikalar yaratir.

doğru tonu bulunup da bir rimel ile kullanılınca cildiniz de problemsizse insanın dünyalar kadar iltifat almasına sebep olur.

çok şükür kapatıcı fondöten aydınlatıcı yok bb krem yok cc krem falan takıntım yok.

bana bir tek rimel ve kırmızı rujum yeter. :)

üstünüzde şık bir gömlek veya şık bir ceket varsa asla söylendiği gibi basit kadın imajı yaratmaz.

sürün yani bol bol.
  • kullanmasi zordur, yakistirmasi daha da zordur.
  • teninize uygun tonunu bulduğunuzda, sadece maskarayla mükemmel makyajı oluşturan makyaj malzemesidir.
    çok dikkat çektiği için 3 sene öncesine kadar kırmızı ruj süremeyen benim için doğru tonları bulmamla vazgeçilmez olmuştur.

artık mac ruby woo, mac chili ve armani rouge d'armani 404 numara ile yoluma devam ediyorum.
  • herkese yakışmayan ruj. "aa senin rujun kırmızıymış kızııaam" tepkileri alıyorsanız muhtemelen sürdükten sonra şuna benziyorsunuzdur.

not: hiçbir seks emekçisi sikimin yamuk ya da düz olduğunu bilemez çünkü fahişelerle yatmam.

edit: link yenilendi.
  • bordo ruj sürmeye başladıktan sonra beni kesmeyendir.

fakat tüm kadınlara yakışıyor efendim bu meret. yamuk sikli beyleri dinlemeden sürmeye devam ediniz.
hesabın var mı? giriş yap