• almayın aldırtmayın. en geç 3 gün sonra kargoda dedikleri ürünlerini tam 23 gün sonra kargoya verdiler. müşteri hizmetleri hep aynı cevabı veriyolar. arkadaş ürün yoksa stokta kalmamıştır yaz müşteri kaybetme.
  • ödemeyi yapmadan satın aldığınız kitabın ellerinde olup olmadığını öğrenemediğiniz ve sipariş tarihi üzerinden beş gün geçmesine rağmen, kitapları hâlâ tedarik edemeyen berbat ötesi site. kullanmayın, kullandırtmayın.
  • tavsiyem 5-6 kira fazla verin kapıda ödeme yapın. böylece kafanız rahat olur. çünkü siz kitapseç'ten yaparsınız alısverisinizi onlar ertesi gün kargoya verir ama ptt kargo günlerce bekletir!
    ben toplamda 3 alısveris yaptım sadece biri gecikme oldu o da 2-3 gün falan yani öyle çok değil. brn beğeniyorum ve indirimleri çok güzel yapıyorlar. öyle laf olsun diye 3-5 lira indirmiyorlar yani. bi kitapsarayı bi kitapseç ikisi de tavsiye edilir.
  • ödemenizi yaptıktan sonra satın aldığınız kitabın stokta olmadığını öğrendiğiniz alışveriş sitesi. yok onlar söylemiyor. sipariş gelmeyince aradığınızda kitap stokta yokmuş cevabını alıyorsunuz.
  • ödeme yaptıktan sonra ürünün tedarikte olmadığını öğreniyorsunuz. bekleyen ürünleri iptal etmeye çalıştığınızda hata oluyor. olmayan ürünü satın alıp, günlerce beklemek isterseniz bu siteden alışveriş yapabilirsiniz.
  • fiyatlar çok uygun sipariş edeyim derken aman aman nerelere gelmişiz diye sitesini terk ettiğim site. şikayetvar şikayet kaynıyor. keza burası da öyle. ben de vazgeçtim.
  • gerçekten çöp bir kitap alışveriş sitesidir.
    -bir defasında verdiğim siparişi tedarik etmeyi vs bırakın sadece işleme koymaları 2 hafta sürdü.
    -kargoyu geç yolluyorlar.
    -kitaplara hasar geliyor, eskiden güzelce paketlerlerdi artık alakası yok.
    -kargo takip linkini bırakıp barkod numarası vermiyorlar sanki mabadımdan çıkarıp bakacağım kargo nerede.
    -emaillere asla cevap verilmiyor.
    -çağrı hatları ne zaman arasam aktif değildi.
    sizin derdiniz nedir yahu?
  • ben bir önceki yazdığımda övmüstüm ama simdi söveceğim. kaç defa mail attım, facebook ta yorum yaptım (hemen yorumu sildiler), aradım (her defasında en az 45. oldum) siparisimi iptal edin yenisini vereceğim dedim. o kadar güzellikle söyledim iade talebi olusturdum ama ne hikmetse o kadar zaman görmediler dinlemediler. kargoya verdikleri gün gördüler ve '' kargoya verdildiği için islem yapamıyoruz '' dediler. tam bir dolandırıcılık. kendilerince çok ilgilenmis gibi yaptılar rezillik. bir daha kullanmam ve kullandırtmam. eğer okuyorsanız burayı haram zıkkım olsun hakkım. zehir olsun o para!!
  • olumsuz entryler beni korkutmustu acikcasi ama iki defa alisveris yaptim ikisi de sorunsuz ve tam zamaninda elime gecti. bundan sonra da siteyi kullanmayi dusunuyorum fiyatlari gayet uygun.

edit: masallah dedigim uc gun yasamiyor maalesef ucuncu sipariste gumledi.
  • 200 kusur liralik kitap siparisimi 9 gündür bekleten site. surda yazilanlari da okuduktan sonra tedirgin bir şekilde bekliyorum surecin nasıl sonlanacagini...
hesabın var mı? giriş yap