• kalitesini yıllar önce ana ilinde denediğim için pişman değilim.
  • koftesinden kilo kilo alip buzluga atiyoruz. icine ne koyuyorlar, neden o kadar lezzetli bilmiyorum ama severek pisirip yiyoruz.
  • gayet lezzetli bir lokantadır özellikle kaymaklı ekmek kadayıfı türkiyenin en iyisi
  • virüs sebebiyle en çok özlediğim yerlerin başında geliyor.

damak tadı kişiye göre değişir. beğenene de beğenmeyene de saygım var. evet dünyanın en iyi köftesini yapmıyorlar. ama gayet lezzetli ve ortalamanın üstünde köfte yaptıklarını düşünüyorum. ayrıca döneri, köftesinden de daha başarılı. fiyatlar eskisi kadar makul değil. ama yine de f/p olarak hala iyiler. porsiyondan çalmalarındansa zam yapmalarını daha dürüst buluyorum.

şu ana kadar 8 farklı şehirde 17 farklı şubesinde onlarca kez köfte yedim. hepsinde standart aynıydı. şubeler arasındaki standardı bu kadar yakın, mc donald's hariç hiç bir fastfoodçu olduğunu sanmıyorum. sadece et ürünlerinde standart farklılaşıyor. o da pişirene göre veya malzemeye göre değişiyor olabilir. standart dediğin şey çok önemli benim için. önüme gelecek porsiyonun büyüklüğü, lezzeti, içeriği hep aynı. bilecikte yol üstünde de, istanbul levent'te avmde de ne yiyeceğimi biliyorum. zaten bana göre yol üstü yemek sistemini komple değiştirdiler olumlu anlamda. yol üstü restoranlar için tüm müşteriler yolunacak birer kerizdir. çünkü oraya bir daha ne zaman gelirler belli değildir. ne geçirirsek kardır mantığı ile bakarlar. düşük kalite, yüksek fiyat ve dandik hizmet alırsınız. genelde de "bi daha geleni ...." diye kalkarsınız masadan. şimdi insanlar hiç risk almadan direkt yusuf'tan yiyorlar. kafalar rahat.
  • kahvaltısının fiyat/performans oranı çok iyidir. 19 tlye daha iyisini dışarıda yemeniz imkansız.
  • köftelerini gayet beğendim bence başarılı
  • köftesi harikadır.
  • reklamı tüm köftelerinden de harikadır.
  • köftesi gün boyu susatır.
  • köftesi bolca yağlı ve kokar.
hesabın var mı? giriş yap