• - dostum, biri bu şeyi gerçekten fena kızdırmış olmalı!
  • - hadi ama ceeeek, uzattın artık
    - ......
    - ooaaaaf uzattın artık.
    - .....
    - komik olduğunu mu sanıyorsun ceeeek, hiç komik değil!
    - .....
    - ceeeeekk?! ciyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!
  • bir grup trend genç: heyyyy meraba...springfield kampına nasıl gidebiliriz acaba??
    sallanan sandalyede oturan yaslı amca: oraya yıllardır hiç kimse gitmedi....
    (bkz: cem yilmaz)
  • -benim duydugumu sen de duydun mu?
    -ne biliyim lan senin ne duydugunu, belki ben ba$ka bir $ey duydum?
  • adamım,bu sey her neyse,onu cok kızdırmısa benziyorsun.(yaratık filmlerindeki komik zencilerin favori repligidir bu).
    bu zenci kardes insanları olduren seyle karsılasıncada mutlaka kufreder.seni lanet olasıca orospu cocugu geber.
  • x şunu yapmayı keser misin? hiçte komik değil, çıkart şu aptal maskeyi
  • -burada kalıp ölmeyi bekleyemem ben bu lanet olası yerden gidiyorum! (git ve öl.)
  • şerif onu öldürdüğüme yemin ederim, cesedi burda duruyordu...
  • - hadi dağılıp yaratığı arıyalım
    - evet süper fikir sonrada teker teker ölürüz falan, atraksiyon olur
  • hanım kızımız karanlık bir yolda araba kullanmakta ve radyodaki şarkıya eşlik etmektedir. benzinin azaldığını fark edip "oh shit" nidaası eşliğinde kuytu bir benzinlikte durur. ödemeyi yapmak için kredi kartını korkunç görünümlü görevliye teslim eder. bir süre sonra görevli arabanın yanına gelir

- görevli : hanfendi kartınızla ilgili bir problem var bankadan aradılar ve sizinle görüşmek istiyolar.

kız çantasından göz yaşartıcı spreyini alarak içeri girer telefonda çevir sesi yoktur görevlinin kapıyı arkasından kilitlediğini fark eder. sandalyeyle camı kırıp kaçmaya calısırken aralarında arbede yaşanır

- kız : çek ellerini üzerimden seni lanet ayyaş
    - görevli : dur ! dur dedim sana !

kız kırık camdan dışarı çıkar koşarak arabaya yetişir kontağı çevirip gaza basar görevliye çarparak geçer. görevli ağır ağır ayağa kalkar derin nefes alıp bağırır :

- görevli : arabanın arka koltuğunda biri var !
hesabın var mı? giriş yap