• kriptografi ile uğraşan kimse
  • bir uygulama. soru soruyor, ipuçları veriyor ve de sattığı ipuçları karşılığında olsa gerek biriken parayı da soruyu bilene veriyor.

üçüncü sorunun cevabı yavuz sultan selim değil, boşa gitti 6 lira. (6 lira benim değil bi arkadaşın)
  • sararsanız, sayfalarca doküman ve web sitesi okutabilen bilgi yarışması.
  • henüz yeni tanışmış olduğum bir bilgi yarışması. yarışmada şıklar yok direkt soruda yok . ipuçları var bu ipuçlarından yola çıkarak sorulan sorunun cevabını bulup harf ve imla kurallarına dikkat ederek ve yazım yanlışı olmaksızın kendimiz yazarak cevapliyoruz . ödül tek bir kişiye veriliyor ve bu kişi ilk cevap veren oluyor . 3 gün önce indirdiğim yarışma 3 günde kafayı yedirtecekti bana . para ödülünü geçtim parasını da geçtim cevabı görmek için çatlıyorum neleri neleri araştırdım ama bulamadım malesef . ama sayesinde bilmediğim duymadigim bir çok şeyi okudum bunun için teşekkür ederim güzel bir yarışma ama cevap hakkı bence az verilmiş. 3 tane cevap hakkınız var eğer bu 3 cevap hakkınız dolarsa para ile eksta cevap hakki alabiliyorsunuz .
  • iş arkadaşlarım sayesinde bulaştığım 1 haftadır cevap aradığımız uygulama.
  • 16. soru dünyalar zoru. kaliteli bir oyun yapmışlar, tebrik ediyorum.
  • saatlerce beyin fırtınası yaptığımız ve habsburg hanedanlığı hakkında tez yazacak kıvama gelmiş bulunmaktayım. soruyu bilemeseniz bile, işin ucundaki tatmin edici (2 bin ?) rakam sizi fazlasıyla gaza getiriyor ve sayfalarca araştırma yapmaya itiyor haliyle bilgiye aç bünyelere orgazmik bir duygu yaşatıyor.
  • *esasında yer ölçümü var.
    *bundan üç çeşit mevcut.
    *on olacaktı ondört oldu , ikisi oradaydı.
    *birinde insan var.

ipuçları ile 21.soruyu yayınlamış yarışma.
    yazarları beyin fırtınasına bekliyorum.
  • 24. yarışma tam bir hayal kırıklığı. direkt siliyorum
  • 24. haftada sorulan soru yuh artık dedirtmistir.
hesabın var mı? giriş yap