• --- spoiler ---

tam da terör belasını unutmuş şehirlerimizde güven içinde yaşıyorken…

tam da ülkemiz dünyanın dört bir yanından turistleri ağırlıyorken…

tam da avrupalılar kışı türkiye’de geçirme planları yapıyorken…

tam da sokaklarımız cıvıl cıvıl insan kalabalıklarıyla dolup taşıyorken…

tam da arabuluculuk çabaları nedeniyle türkiye’nin dünyadaki imajı prestij kazanıyorken…

tam da iktidar türkiye yüzyılı diyerek daha demokratik ve çoğulcu yönetim vaadinde bulunmuşken…

yine karanlık odaklar düğmeye bastı, yine terör örgütü kanlı yüzünü ortaya çıkararak masum insanların canına kıydı…

--- spoiler ---

devamı
  • kübra in wonderland konulu bir film çıkabilecek senaryodur aslında.

köşe yazısı değildir kesinlikle.
  • ...tam da kelebekler uçacakken... diye devam edecek gibi olan yazı.

herşey ne bu kadar toz pembeydi, ne de bundan sonra toz pembe olacak...
  • (bkz: kübra par kim amk)

şu yazıyı yazabilecek kadar türkçeye sahip 20-30 milyon kişi, bu yazıyı yazabilecek kadar kahveci dayı olan 10 milyon dayı bulabilirim.
  • ¦ tam da sınırlarımız yolgeçen hanı gibiyken...
    ¦ tam da sokaklarımız vıcık vıcık kaçak göçmen kalabalıklarıyla dolup taşıyorken…
    ¦ tam da almanya bizi kıskanıyorken...
    ¦ tam da ehonomi çoh eyiyken...
    ¦ tam da yol yabmışken...
    oyun böyük yeğen...

(bkz: kübra par gibi köşe yazısı yazma tekniği)
  • tam da kamyonlarca misafir her gün sınırsız umursamazlığımızdan neşeyle şehirlere akarken…

coşku tamam ama biraz derinlik kübra hanım. gerçek yok, en azından biraz özen. o “cıvıl cıvıl” insanlar kimler bu arada?
  • kübra par’ı sevmem ama doğru yazmış
  • tam da gelen yabancılar bedava veya ucuz yedikleri şeyleri mutlu bir şekilde sıçarken olacak şey mi bu?
  • kendinde hayır yok ki kaleminde olsun.
    dünya üzerinde en fazla mülteciye ev sahipliği yapan türkiye cumhuriyetinde yaşanan patlama olayı üzülerek söylüyorum, kaos planlarının ayak sesleridir.
    allah türk milletinin yar ve yardımcısı olsun.

yüzeli milyon kere yazdım yine yazıyorum, sınır namustur.
    halen ne idüğü belirsiz milyon adamın girip çıktığı kevgire dönmüş sınırlarımızın güvenliği ivedilikle sağlanmalıdır.
    120 terörist kaldı diyerek terörist kahpeleri küçümseyen, bu işi çocuk oyuncağı çevirip işinin ehli olmayan fotoroman süleyman derhal istifa etmeli, konuya hakim bir zat o koltuğa oturmalıdır.
  • tam da kübra'nın torbacısının numarasını alabilir miyim?
hesabın var mı? giriş yap