şükela:  tümü | bugün
  • sağlam strateji isteyen turn-based bir fps oyunu. sonda çocuk bozana kadar gayet iyiydi. welcome to fayt kılab.
  • bu milleti kim sığırlaşma yoluna soktuysa...

şu hale bak, kendi yetmiyormuş gibi çoluk çocuğu da kendisine benzetecek. ondan sonra da bunlarla demokrasicilik oyna, şehirli olmaya çalış.
  • soldaki çocuk osmanlı tohadı ültisini boşa atmasaydı alırdı. şerefsiz gm engelledi temiz ultiyi. çocuk nasıl zorla kastı ültiyi atmak için ölümüne def yaptı.
  • sağdaki tosunun kendi boyutlarında biriyle oynaması gereken yarrak gibi oyun.
  • işte böyle böyle yetişsin yeni nesiller.

sonra böylelerinden umut bekleyelim.
    he canım oldu.
    avrupaya bok atmakla olmuyor bu işler.
  • bir piç tarafından oynatılmış oyun.
  • oyuncular ve hakem malum partinin seçmeninin çocuklarıdır. aksini ispat etmeniz de imkansızdır.
  • (bkz: döl israfı)
  • arkadaşlar panik yok. çocukken ben de oynadım bu oyunu. çomarlığa ekstra bir etkisi yok. sakin.

bulduğunuz her boku paylaşıp "işte çomarların yeni kepazeliği!" demeniz kadar çomarca bir şey yok aslında. hani sıçmakta çomarca mı? diye sorası geliyor insanın.

(bkz: yat da bi sıfatına sıçam)
  • o yaslarda bize yumruk versiyonunu oynatirlardi, bir arkadasimin disini kirmistim. gecende birini gordum memlekete gidince koca adam olmus dolmuscu olmus, tanimadi beni.
    demem o ki iyi bir bok degildir, cocuklari kendi sig eglenceleriniz icin kullanmayin, istismar etmeyin. onlarin en kucuk hatirasi ilerki yaslarda dev bir karakter olarak karsiniza cikacaktir.