• ekşi sözlük moderatörleri nerede?! ya yalvarıyorum yeter artık önüne geçen bu olaylarla alakalı başlık açmasın!!

cahilin biri tweet atmış bunun üzerinden başlık açıyorsunuz el insaf ya!! yeter bölmeyin bizi kürt türk diye bölmeyin! açtığınız başlıklar yazdığınız yazılar toplumu ayrıştırıyor!!

gerçekten twiterdaki herhangi birinin yazdığı herhangi bir yorumu başlık açacak kadar mı kafayı sıyırdınız?! o zaman kürtlere soykırım yazan tweet için de başlık açalım. böyle yapınca da gelen şikayet ediyorum savcılığa oluyor.

peki biz sizi kime şikayet edeceğiz??!!!

ekşi sözlük sen ne iğrenç yer oldun!

edit: gelen şahane mesaj üzerine söylüyorum. anamı satarmış sesimi kesecekmişim pkk kaybediyor diye ağlıyormuşum. keşke türk askeri yerine sizin gibiler gitseydi savaşa. en azından ölümünüz ziyan olmazdı.
  • adamlar verdiler işte size kuzey ırak'ta. neden gidip yerleşmiyorsunuz barzani reyis'in ülkesine?
    saçmasapan bir söylemdir.
  • tarkan gümüş eyer filminin sonunda kostok'un tarkan'a gümüş eyer de senin olsun lütfedişi gibi bir lütfediş adeta. kürtlerin soyu alanlılardan geliyor olabilir,araştırılmalı.
  • kürdistan diye böğüren bir eşek görünce aklıma aşağıdaki efsane caps geliyor.

@
  • sen kimsin, nereyi kime vaad ediyosun allahin delisi dedirten sacmalik.

ayrica her tweete baslik acip, bunlar hep kurtcu iste diyecekseniz isimiz var.
  • boş anıma denk geldi herhalde altındaki 'sizi verip mandal alsak ? ' yorumuna iyi güldüm.

bölgede 3 yıl çalışmış bir atatürkçü ve batılı olarak söylüyorum ki öyle bir kürt halkı hem valla hem billa yoktur. bunlar gerçekten hastalıklı zihniyetler. moda'da cihangir'de falan kuytu köşelerde demli bayat çay içmek yapar anca bu kafayı. çok geçmiş olsun ne diyeyim.

ayrıca adettendir. başını alırsınız ancak :)
  • "validen mi ulan istanbul her onune gelene veriyorsun."

altta yazilan bu twit ile yarmistir(bkz: swh)
  • üst entrylerin birinde arkadaşın biri bunlara yallah barzani'nin yanına yazmış.arkadaşlar bunları barzani'de kabul etmiyor.barzani türkiye'ye bunlardan daha yakın birisi.kendine kalan petrolden türkiye'yede pay verdi, oğlu necirvan her ay ankara'da, ilişkileri sıcak tutuyor.bizdekiler farklı yaratıklar.tek amaçları kaos, terör başka dertleri yok.
  • kürtçü hareketin tek cümlelik özetidir
  • dedi eşeğin arkasındaki ilk insan.
hesabın var mı? giriş yap