• şaka bir yana bu kurma kolu bayağı tehlikelidir. g-3'lerde bulunanlar kaleshnikov'lara göre daha güvenli ama dikkat edilmezse kaleshnikov'un kurma kolu parmağı feci zedeleyebilir, hatta kırabilir. o yüzden ateş ederken veya doldur-boşalt yaparken dikkatli olmak lazım. klipteki kadıncağızın da bayağı canı yanmış anlaşılan.

bizim manganın eğitim çavuşu da bu yukarıda yazdıklarımı ayrıntılı anlatmıştı, söyle söyle diye. daha sonra cuma günleri yapılan silah bakımında acemi arkadaşların kurma kolunu tam oturtturamaması sonucu milinden attı, direkt komutanın parmağına çarptı, en tehlikeli kısmı o çivi gibi bakan kısmı. komutanın parmağı bir iki hafta bandajlı kaldı. ucuz yırttı allah'tan.

kaleshnikov önceden beri beğendiğim bir silah, askerlik yaparken 4 ay kadar bunu kullanmıştık, yapı itibarı ile mükemmel, ama kurma kolu gerçekten tehlikeli, dikkatli olmak lazım.

edit: urubitinga aslında kadının parmağına birşey olmadığını söyledi, daha sonra tekrar izledim. doğruymuş.
  • böyle askerlerden bizim orduda birkaç tane olsa, o 600 bin bakaya yeminle bir haftaya temizlenir.

kaskını da sokmuş kafasına. sanki sıksa vuracak. yat yere! pozisyonu al! bir ki bir ki bir ki
  • full makjaj, rimel, pudra ates etmeye calisan kadin. asker oldugundan supheliyim. ama bizim turkler gibi abaza mallara yonelik propaganda videosu oldugunundan eminim.

bizim sik kafali sozluk yazarlari da yalanmaya devam etsin. he amk he ates etmeye calisan kadin he.
  • (bkz: kıyamam sana)
  • ak-47 de kurma kolu çekmek için öncelikle emniyeti açmak gerektiği düşünülürse görüntüde ki hanım kıza o silahı verenin aklını diyerek cümleyi bitiyorum.
  • kaynak doğru ise : asker falan değildir.

http://video.rotahaber.com/detay.asp?kat=13036
  • gene bu tüfeği eline alıp kurma kolunu çekmiş. lan bizde buna cesaret edemeyen erkek askerler vardı aq.
    "komtanım ben ateş edemem" diye zırlıyordu da teğmen elinden tüfeği alıp 25 m atışında hedefi vurdu ve "bu mal da artık nöbet tutabilir"dediydi.
  • hep beraber başlığı altında videoyu daha da abartıp entry kasıp bir de dilara gönder'e ne kadar benzediğinden bahsedersek tüm yazarların hesabına 50 bin ruble yatıracak olan asker.

edit: ispiyoncu oldu mu şimdi?
hesabın var mı? giriş yap