• ayrıca çok da kolay gaza gelip maşa gibi kullanılıyorlar... benim vatandaşım öleceğine kürt ölsün, arap ölsün, türk ölsün, acem ölsün... hepsi birbirini yesin yeter ki biz burada taaaa bi örekesinde dünyanın en refah sistemini sürdürelim...
  • abd başkanı d.trump'ın yaptığı açıklama, bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü, ayrıca bir kürt olarak çok feci hissediyorum tüm dünyanın zekasıyla alay ettiği bir kişinin beyanı... kaynak
  • iran’a uygulayacağı ambargoda piyon arıyor başka bir şey değil.
  • ypgnin işidle sürtüşmesini kastediyor heralde, bir de tsk'nın karşısında izlesin, nasıl çil yavrusu gibi dağılıyorlar.
  • piyonlar ilk hedefiniz iran, ileri!
  • zavallı kürt kardeşlerimiz de türkler gibi çok çabuk gaza gelip inaniyor her şeye. bu da onları onun bunun eline piyon yapiyor malesef.
  • demek ki kürtlerin başı dertte. yoksa durup dururken gaz vermezler.
  • milyar dolarlar ve binlerce abdli can boşa harcandığında taşşak geçilecek söz öbeği. sanki orta doğu'da petrolü daha ne kadar tehlikleye açık bırakabiliriz diye çalışıyorlar.
  • demek ki amerika günlüğü 23 centten daha ucuza kendi yerine ölecek birilerini bulmuş demektir. kore savaşından bugüne geçen süredeki enflasyon oranına göre 23 centin günümüz karşılığını google herhalde soranlara söyler.
hesabın var mı? giriş yap