• bu günden itibaren giriş yaptıktan sonra cep numaranızı yazarak sms onayı yapmanız gereken bir panele sahip. numarayı yazıp devam tuşuna bastığınız vakit kendinizi sonsuz bir döngünün içine hapsetmiş olursunuz, zira bu sms gönderimi sürekli hata verdiği için bir türlü ağa bağlanamamaktasınız. ayrıca sms hata verdikten sonra 2 dakikalık bir sayaç başlıyor ve bitene kadar devam tuşuna basamıyorsunuz. bu sabah 15 deneme yaptım ve yarım saat sonucu giriş yapamayınca telefondan mobil veri ile yelken açtım internet denizine. beni en son bağlanmaya çalışırken görenler koridorun tavanındaki ap'e telefonu yapıştırmış bir pozisyonda yakaladı.
  • bu entryi yaptigim internettir. en fazla 240p izlenebilir. 360p buyuk lukstur.
  • sabah saatleri ve gece 1'den sonra gayet hızlı olan internet aksam 7'den sonra bir anda naz yaparcasina gıdım gıdım verir megabaytini hatta kilobaytini.
  • taahhütnameyi okuduktan sonra korkarak kullandığım internet. dns bile değiştirmeyeceksin diyor. lan ben kendi internetimde tor, bridge vs kullanan paranoyak bir insanım. ne diyorsunuz, bunlarda fark edecek kafa var mıdır?
    ek: hız testi yaptım, sonuç çok kötü: http://www.speedtest.net/result/5735754362.png
  • insanları yüzlerinden değil de seslerinden ayırt etmemi sağlayan lanet olası internet. (bkz: ezel bayraktar) (bkz: 144p)
  • youtube'tan 72p çözünürlük talep etmemize sebep olacak ömür törpüsü
  • birçok diziyi sayesinde idm ile 720p ve 1080p indirip bitirdiğim internet bağlantısı.yurtta kaldığım süre boyunca izlemediğim film-dizi kalmadı. herkes yurtta olduğu zamanlarda youtubedan 144p ile video açamasa da yurt boşken saniyede 5 mb indirdiğine şahit oldum.
  • sana internet diyenin allah bin belasını versin. 23 senelik ömrü hayatımda gördüğüm en lanet yavaş anasına bacısına sövdüğüm internet sensin senin yüzünden eve çıkıcam allah senin belanı versin bir nebze yüksek olmak suç mu .
    eyyyyy yetkililer çözün şu işi .
  • aksamlari youtube haric baska siteye girmeyen wifi hizmeti.
  • yaz tatilinde olan şifesini kullanmayan arkadaşların yeşillendirmesi makbule geçer.
hesabın var mı? giriş yap